Ko gero geriausias grožio salonas Vilniuje


Book Online

* Please Fill Required Fields *

Karjera

YURY SALONAS LAUKIA, IEŠKO, VISADA ATVIRAS:

KIRPĖJAMS-(JOMS)
Jei Tu esi kirpėjas (-a)/meistras (-ė)/stilistas (-ė) – TU esi TAS/TA, kurių mes laukiame, ieškome ir kviečiame pas save! YURY laukia: drąsaus ir ekspresyvaus, iššūkius mėgstančio, modernėjančio ir žengiančiu mados pasaulio pėdomis, kūrybingo ir be proto mylinčio plaukus YURY komandos nario. Plaukai – tai šimtai galimybių, tai – nematoma karūna, kuria nori didžiuotis VISI. Jei tu esi tas/ta, kurio profesija ir yra didžiausia motyvacija, o plaukai – vis naujai atrasta galimybė – tu esi TAS žmogus, kuris privalo būti YURY team komandos nariu! Privalumai: puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai, aktyvumas, mokėjimas palaikyti kontaktus bei užmegzti naujus, gebėjimas dirbti į rezultatą orientuotoje komandoje, komunikabilumas, atsakingas požiūris į klientą, atliktą paslaugą, komandos narius ir salono sistemą. Profesiniai privalumai: įvairūs kirpimai, daug dažymo technikų, tesinimų/garbanojimų mokėjimas atlikti, sušukavimai.

MANIKIŪRIO -PEDIKIŪRO MEISTRŲ (-IŲ)
Jei Tu esi manikiūro/pedikiūro meistrė (-as) – TU esi TA/TAS, kurios mes labai laukiame, ieškome ir kviečiame pas save! YURY laukia: linksmo, iššūkius mėgstančio, draugiško, modernėjančio ir žengiančios mados pasaulio pėdomis komandos nario! Jei tu esi tas/ta meistras, kuriam profesija ir yra didžiausia motyvacija – Tavo vieta yra YURY salone! Privalumai: Puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai, aktyvumas, mokėjimas palaikyti kontaktus bei užmegzti naujus, gebėjimas dirbti į rezultatą orientuotoje komandoje, komunikabilumas, atsakingumas. Profesiniai gebėjimai: be visų pagrindinių mankiūro/pedikiūro procedūrų, norėtume savo kolektyve turėti meistrę (-ą), kuri (-is) mokėtų atlikti nagų dailę, nagų priauginimo technikas.

ADMINISTRATORIŲ
Jei Tu esi mylinti (-is) ir negali gyventi be bendravimo ir žmonių, jei domiesi grožio ir mados pasauliu – TU esi TA/TAS, kurios mes laukiame, ieškome ir kviečiame pas save! YURY laukia: draugiško, charizmatiško, lankstaus, kūrybingo, iššūkius mėgstančio, modernaus ir žengiančio mados pasaulio pėdomis YURY komandos nario. Jei tu esi ta/tas, kuri nori “plaukioti” grožio vandenyse ir Tavęs negąsdina nauji iššūkiai, esi kupina (-as) entuziazmo ir idėjų, kurios gali būti naudingos YURY salonui – Tu esi TAS žmogus, kuris privalo būti YURY team komandos nariu! Privalumai: puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai, aktyvumas, mokėjimas palaikyti kontaktus bei užmegzti naujus, gebėjimas dirbti į rezultatą orientuotoje komandoje, komunikabilumas, atsakingas požiūris į klientą, komandos narius ir salono sistemą. Profesiniai privalumai: lietuvių, anglų, rusų (privaloma) kalbos, operatyvumas, mokėjimas dirbti su kompiuterinėmis programomis, kasa, pinigais ir kt.

VADOVO (-ĖS)
Jei Tu esi gimęs (-usi) būti lideriu ir idėjų generatoriumi ir tau patinka viską laikyti “savo rankose”, myli ir negali gyventi be bendravimo ir žmonių, jei domiesi grožio ir mados pasauliu – TU esi TAS/TA, kurio mes laukiame, ieškome ir kviečiame pas save! YURY laukia: draugiško, charizmatiško, tvirto savais įsitikinimais, kūrybingo, iššūkius mėgstančio, modernaus ir žengiančio mados pasaulio pėdomis YURY komandos vado. Jei tu esi tas/ta, kuris nori “plaukioti” grožio vandenyse ir Tavęs negąsdina nauji iššūkiai, esi kupinas entuziazmo ir idėjų, kurios gali būti naudingos YURY salonui – Tu esi TAS žmogus, kuris privalo būti YURY team komandos nariu! Privalumai: puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai, aktyvumas, mokėjimas palaikyti kontaktus bei užmegzti naujus, gebėjimas dirbti į rezultatą orientuotoje komandoje, komunikabilumas, atsakingas požiūris į klientą, komandos narius ir salono sistemą. Profesiniai privalumai: lietuvių, anglų, rusų (privaloma) kalbos, operatyvumas, mokėjimas dirbti su kompiuterinėmis programomis.

ASISTENTŲ (-ČIŲ)
Jei tu esi pradedantysis kirpėja (-as), kuris (-i) negali gyventi be žirklių, šukų ir plaukų – TU esi TAS/TA, kurio mes laukiame, ieškome ir kviečiame pas save! YURY laukia: drąsaus ir ekspresyvaus, iššūkius mėgstančio, modernėjančio ir žengiančiu mados pasaulio pėdomis, kūrybingo ir be proto mylinčio plaukus YURY komandos nario. Plaukai – tai šimtai galimybių, tai – nematoma karūna, kuria nori didžiuotis VISI. Jei tu esi tas/ta, kurio profesija ir pasirinktas kelias ir yra didžiausia motyvacija, o plaukai – vis naujai atrasta galimybė – tu esi TAS žmogus, kuris privalo būti YURY team komandos nariu! Ateik pas mus ir mes Tau suteiksim VISKĄ: puikią aplinką su visais reikalingais atributais, draugišką kolektyvą, kuris savo žiniomis pasidalins su Tavim. Tavęs laukia YURY kirpėjų kalvė pilna naujų atradimų ir žinių, kurios tik užtvirtins norą kuo greičiau ir maksimaliau pasiekti rezultatų. Apgalvota mokymų programa – palengvins kiekvieną Tavo žingsnį ir praktiniai – teoriniai mokymai turės maksimalų rezulatą. Privalumai: aktyvumas, mokėjimas palaikyti kontaktus bei užmegzti naujus, gebėjimas dirbti į rezultatą orientuotoje komandoje, komunikabilumas, atsakingas požiūris į klientą, atliktą paslaugą, komandos narius ir salono sistemą.

MOKINIŲ
Jei tu esi pradedantysis kirpėjas (-ja), kuris negali gyventi be žirklių, šukų ir plaukų – TU esi TAS/TA, kurių mes laukiame, ieškome ir kviečiame pas save! YURY laukia: drąsaus ir ekspresyvaus, iššūkius mėgstančio, modernėjančio ir žengiančiu mados pasaulio pėdomis, kūrybingo ir be proto mylinčio plaukus YURY komandos nario. Plaukai – tai šimtai galimybių, tai – nematoma karūna, kuria nori didžiuotis VISI. Jei tu esi tas/ta, kurio profesija ir pasirinktas kelias ir yra didžiausia motyvacija, o plaukai – vis naujai atrasta galimybė – tu esi TAS žmogus, kuris privalo būti YURY team komandos nariu! Ateik pas mus ir mes Tau suteiksim VISKĄ: puikią aplinką su visais reikalingais atributais, draugišką kolektyvą, kuris savo žiniomis pasidalins su Tavim. Tavęs laukai kiekviena diena naujų atradimų ir žinių, kurios tik užtvirtins norą kuo greičiau ir maksimaliau pasiekti rezultatų. Apgalvota mokymų programa – palengvins kiekvieną Tavo žingsnį ir praktiniai – teoriniai mokymai turės maksimalų rezultatą.

MES SIŪLOME TOBULĄ DARBO VIETĄ:
▪️Modernus ir erdvus YURY salonas,
▪️Prestižinės “FORUM PALACE” patalpos,
▪️Šalia daug didelių parkingo aikštelių,
▪️Puikus susisiekimas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu,

▪️Didelis žmonių srautas,
▪️Komandinį darbą inovatyvioje kompanijoje tarp jaunų ir perspektyvių žmonių,

▪️Atlygį priklausantį nuo pasiektų rezultatų,
▪️Reklamą: WEB, spauda, facebook, instagram, youtube, Tv ir kt.
Puikias darbo sąlygas:
▪️Salono administracija,
▪️Draugiškas kolektyvas.
Karjeros galimybės:
▪️Galimybė išmokti naujausių dažymo technikų, galvos plovimo masažų, teorijos ir praktikos kaip teisingai ir kokybiškai aptarnauti klientus, kaip teisingai pardavinėti produktus, pastovūs motyvuojantys mokymai.
▪️Mokymai organizuojami salone: koloristika, kirpimai, gydomosios procedūros, galvos masažai, pardavimų metodai, rengimas tapti mokytojais.
▪️Mes siūlome VISKĄ, ko reikia, kad užkaltum pinigų ir pelnytum gerą vardą, patenkintum savo ambicijas ir turėtum visada gerą nuotaiką darbe.

APIE SALONĄ:
12 kirpėjų koloristų darbo vietų,
5 galvos plovimo kriauklės,
2 gulimos galvos plovimo kriauklės,
3 sėdimos galvos plovimo kriauklės,
1 manikiūro – pedikiūro kabinetas,
1 kosmetologijos kabinetas,

248 plaukų dažų spalvų. Didžiulis plaukų dažų baras virš 248 spalvų! Naudojame “Goldwell” firmos (klasikiniai, augaliniai) dažai.
Atskira darbuotojų rūbinė.
Atskiros užrakinamos darbo spintelės.
Virtuvė: mikrobanginė, šaldytuvas, kriauklė, vandens filtras, kavos – arbatos aparatas.
Darbo instrumentai: aprūpiname plaukų džiovintuvu, peniuaru, darbo uniforma, vizitinėmis kortelėmis, startiniu kosmetikos rinkiniu.
Svečiams: internetas, laukimo zona, atskira svečių rūbinė, kava, galimybė svečiui privažiuoti invalido vežimėliu.

APIE MUS:
Esame YURY salono kolektyvas. Sveika siela ir kūnas. Stilius ir elegancija. Charizma ir talentas. Viskas šioje erdvėje persipina – žmonės, įvykiai, detalės. Tai drąsių, talentingų ir išskirtinių kirpimo menininkų kalvė, kuriuos vienija viena filosofija – pardavę sielą grožiui, jie dovanoja jį kiekvienam atėjusiam.
⬛️ Jeigu nusprendėte prisijungti prie mūsų komandos, atsakykite į keletą Jums pateiktų klausimų, o mes Jums siūlome VISKĄ, ko reikia, kad užkaltum pinigų ir pelnytum gerą vardą, patenkintum savo ambicijas ir turėtum visada gerą nuotaiką darbe!

Kas Jus įkvepia?_____________________________________

  • Kokiomis ir kokio lygio kalbomis Jūs kalbate? (puikiai, gerai, vidutiniškai)
  • Jei turėtumėte apibūdinti savo gyvenimo stilių vienu žodžiu, koks jis būtų?
  • Koks vienas jūsų turimas daiktas jūsų nuomone geriausiai Jus apibūdina?
  • Kokius dalykus jūs gerbiate?
  • Kas jums gyvenime suteikia pasitenkinimą?
  • Kodėl nusprendėte kreiptis į YURY saloną?

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono numeris

Jūsų Facebook

Antraštė

Motyvacinis laiškas

CV (doc, docx, pdf, xls, xlsx, jpg, jpeg, png)