Ko gero geriausias grožio salonas Vilniuje


Book Online

* Please Fill Required Fields *

Kirpimas „HOT JACK“

Nustebinkite brangų vyrą dovana, kuri leis jam pasijusti išskirtiniu ir suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi.  Nėra nieko blogiau, kai kirpimas netinka tavo veido formai. Šukuosenų mados bei jų tendencijos nuolat keičiasi, tačiau dauguma stilių nėra tinkami kiekvienam – taigi, labai svarbu į tai atsižvelgti renkantis naują kirpimą

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, kaip ir jų veido formos. Kirpdamiesi vyrai turėtų didesnį dėmesį skirti veido formos ir kirpimo atitikmeniui. Ne paslaptis, dauguma vyrų nori sukurti “kvadratiškesnio” (griežtesnio) veido įspūdį, kas atrodo labai vyriškai, ir daugumos nuomone, žavinga akiai. Šukuosena yra labai individualus dalykas ir ji turėtų būti  sukurta taip, kad tiktų prie Jūsų veido formos, įvaizdžio bei asmenybės tipo.

„HOT JACK“ – tai prieskonis, kurio privalo paragauti kiekvienas vyras. Išbandę „HOT JACK“ Jūs nenorėsite nieko kito, nes tik po šių paslaugų komplekso suprasite, kad tai yra TAI, ko taip ilgai ieškojote.

„HOT JACK“ ingridientai:

♦ konsultacija vyksta iš specialaus šukuosenų katalogo, kurio pagalba parenkama tinkamiausia šukuosena ir kirpimas pagal Jūsų veido formą.
♦ profesionali konsultacija ir analizė su TOP meistru (5 min);
♦ ypatingas galvos plovimas su specialiu šampūnu, stimuliuojantis kraujotaką „ HOT JACK“ masažas su karštu rankšluosčiu (20 min);
♦ parinktas profesionalus modelinis kirpimas pagal veido bei galvos formą naudojant mūsų katalogą (40 min);
♦ pakartotinis galvos skalavimas (jei pageidaujama) (5 min);
♦ šukuosenos formavimas  (5 min);
♦ trumpa pamokėlė, kaip tvarkingai prižiūrėti plaukų kontūrą namuose (5 min).

Suskubkite ir pasinaudokite šiandienos pasiūlymu, kuris leis Jums džiaugtis nepriekaištingai atrodančiais plaukais! Juk tinkamai parinktas modelinis kirpimas pabrėš gražiausius Jūsų veido bruožus, gudriai paslėps visus trūkumus ir leis Jums mėgautis komplimentų gausa!

Pasiūlymo sąlygos:
Būtina išankstinė registracija “HOT JACK” procedūrai. Paskambinus pasakyti, kad norit “HOT JACK” procedūros.

Paslaugos kaina 40