Ko gero geriausias grožio salonas Vilniuje


Book Online

* Please Fill Required Fields *

BOTOX Hair procedūra

Naujausias grožio industrijos išradimas BTX Hair – tai nauja revoliucinė plaukų procedūra, susilaukusi didžiulės sėkmės garsiausiuose Holivudo, Paryžiaus ir Madrido salonuose.  BTX Hair – suteiks plaukams daugiau apimties ir glotnaus purumo. Garantuojamas ilgalaikis efektas, puiki plaukų rekonstrukcija, gilus maitinimas ir drėkinimas tik vienos procedūros dėka!

 KAS TAI YRA BTX Hair?

 Tai – pati naujausia gydymo procedūra, kurios pagrindas yra juodieji ikrai, amino rūgštys ir kolagenas.  Procedūros metu atliekama pilna plaukų rekonstrukcija. Plaukų BTX elementų veikimas susitiprinimas karšto oro dėka ir tai leidžia preparatui pasiekti pačią plaukų šerdį ir rekonstruoti plaukus iš vidaus. Po procedūros plaukai visiškai atsistato, efektas išlieka iki 4 savaičių.

 SUDEDAMOSIOS DALYS

Kolagenas – apsaugo nuo negatyvaus aplinkos poveikio, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio. Ypač naudinga sausiems ir lūžinėjantiems, po dažymo nusilpusiems plaukams. Jis stiprina, užkerta kelią slinkimui, atkuria pažeistą paviršių ir skatina plaukų augimą.

Amino rūgštys – pagrindinis baltymų sintezės komponentas. Baltymų sintezė labai svarbi gyvybės palaikymui, nes ląstelės žūsta ir turi būti pakeičiamos naujomis.

Juodieji ikrai – drėkina, maitina plauką, padeda atstatyti natūralų keratiną plauko struktūroje.

Pastaba: BTX Hair procedūra yra visiškai saugi, neturi sudėtyje jokių formaldehidų, tinka  ir nėščioms moterims.

BTX Hair procedūros kaina:

Trumpi plukai:  60 eurų.

Vidutinio ilgio plaukai:  70 eurų.

Ilgi plaukai:  80 eurų.