Ko gero geriausias grožio salonas Vilniuje


Book Online

* Please Fill Required Fields *

Šešėlinis ilgalaikis makiažas


Tai neskausminga, atsigavimo nereikalaujanti procedūra, kurią užbaigus galima iš karto grįžti į darbą, mokslus ar dalyvauti bet kokioje visuomeninėje veikloje.

Permanentinis antakių makiažas taip pat yra vadinamas mikroskopiniu pigmentų įterpimu į ląsteles, pusiau permanentiniu makiažu arba grožio kultūros makiažu; JAV jis yra vadinamas mikroskopiniu permanentiniu gražinimu, Japonijoje – kosmetiniu makiažu, o Korėjoje – pusiau permanentiniu makiažu.

Tai panašu į lengvai antakių pudros paliestą įvaizdį, blyškus ir neryškus makiažas. Labai lengvų ir padūmavusių antakių įspūdis; neparaudonuoja ir nepamėlynuoja, nesusidaro aureolės; atrodo šviežiai, natūraliai, nuosaikiai ir paprastai. Šis makiažas skiriasi nuo ankstesnio tradicinio antakių tatuažo ar šiuo metu naudojamų antakių tatuiravimo metodų; tai yra pažangus kosmetinis metodas, kuris sparčiai populiarėja visame pasaulyje.

 Tinka: antakių valymui, netvarkingiems ar mažiems arba nelygios formos antakiams; antakiams, kurie yra pernelyg išgaubti arba siauri, kurie yra labai paslankūs arba jei asmenys nelabai išmano, kaip reikia atlikti makiažą; taip pat tinka asmenims, kuriems makiažo procedūra atima daug laiko, tačiau norimo rezultato jie pasiekti negali. Visais tokiais atvejais atliekant padūmavusių antakių makiažą (Korėjos permanentinį makiažą), galima pasiekti idealų padūmavusį efektą.

Ypač pastebimos pusiau permanentinio padūmavusių antakių makiažo ypatybės:

 1. Antakių formos modelis: grindžiamas visa antakių forma; skaitmeninė trimatė schema yra kuriama pagal atitinkamus estetinius kriterijus, todėl antakių forma gaunama idealiausia ir tinkamiausia.
 2. Mokslinis metodas: grindžiamas antakių augimo forma, siekiant užtikrinti lygią visą antakių formą ir tinkamą jų spalvos intensyvumą, ko pasėkoje antakiai gaunami natūralūs ir išraiškingi.
 3. Natūralus tamsinimas: griežtai remiamasi grynais augalinės kilmės originalioje pakuotėje importuojamais dažais, kuriais gaunama natūralesnė spalva, leidžianti sukurti labiau individualų įvaizdį, grindžiamą optiniais principais, kuriais pasinaudojant sukuriami skirtingi vidinių antakių kraštų, antakių išlinkimo ir išorinių antakių kraštų toniniai efektai. Naudojant tokį metodą, gaunamos šviesesnės ir tamsesnės vietos, kurios daug labiau dera su jūsų pačių antakiais ir atkuria trimatę antakių formą.

Pusiau permanentinių padūmavusių antakių makiažo naudotojų grupė:

 • Neideali antakių forma: pavyzdžiui, λ formos antakiai, pernelyg platūs arba pernelyg lygūs ir tiesūs antakiai;
 • Chirurgija: nepavykęs antakių formavimas lazeriu;
 • Antakių praradimas dėl ligos ar kitos priežasties;
 • Labai ploni arba labai šviesios spalvos antakiai;
 • Pakenkimas antakiams arba jų praradimas dėl traumos ar operacijos, antakių randai;
 • Odos raukšlės viršutinėje veido dalyje, būtinybė patobulinti akių formą;
 • Kai to yra reikalaujama darbe, bet nėra laiko atlikti antakių makiažo;
 • Nesimetriški antakiai, antakių forma nėra ideali arba jaučiamas nepasitenkinimas dėl savo antakių formos.

Procedūros trukmė 2 valandos.

Permanentinio antakių makiažo išsilaikymas: 1 – 3 metai.

Permamentinis Pagal konsultacija
Korekcija Pagal konsultacija
Šešėlinis ilgalaikis makiažas WAKEUP WITH MAKEUP YURY SALON YURY SALON Šešėlinis ilgalaikis makiažas WAKEUP WITH MAKEUP
 Meistrė: Cindycindy seselinis permanentas yury salon
https://youtu.be/4-oWDfJrJlE