Ko gero geriausias grožio salonas Vilniuje


Book Online

* Please Fill Required Fields *

TRINIPLEXX plaukų puoselėjimas

Olaplex užkariavo ne vienos ilgų plaukų turėtojos pasitikėjimą.
Šiandien pateikiame Jums naują analogą, Šveicarų sukurtą TRINIPLEXX paslaugą.

Dažnai atliekate tokias chemines procedūras kaip plaukų šviesinimas, dažymas, cheminis sušukavimas, tiesinate plaukus žnyplėmis ir džiovinate džiovintuvu? Tokiu atveju kaskart jūsų plau- kai pažeidžiami.

Jei sausėja, galiukai šakojasi, dingsta blizgesys ir blunka spalva.

Taip atsitinka dėl plaukų pažeidimų, atsiradusių dėl vidinių jungčių tarp skaidulų suardymo. Šios jungtys ir nulemia plauko stiprumą. Kartą pažeisti, plaukai tampa vis silpnesni ir jautresni.

Ar vis dar norite atlikti sau įprastas chemines procedūras, bet tuo pačiu džiaugtis stipresniais ir sveikesniais plaukais? Ar norite il- giau išliekančios ir blizgesnės plaukų spalvos? Ar norite akimirksniu atgaivinti lūžinėjančius plaukus ir skilinėjančius jų galiukus? Ir visa tai – vos vienos saloninės procedūros metu?

TAI ĮMANOMA!

TRINITY laboratorijose buvo sukurta revoliucinga formulė: TRINI- PLEXX

Naudojama cheminių procedūrų metu, TRINIPLEXX užkerta kelią pažeidimams, kol jie dar nebuvo padaryti. TRINIPLEXX at- kuria pažeistas jungtis tarp skaidulų taip suteikia plaukams elastingumo, stiprumo, švelnumo ir pagerina jų bendrą būklę. Dėka TRINIPLEXX komplekso, sudaryto iš natūralių aktyviųjų medžiagų, priemonės įsiskverbia giliai į plauko vidų. Ino- vatyvi pernešimo sistema leidžia priemonėms įsiskverbti į plauko korteksą ir taip užtikrinamas trokštamas rezultatas.

TRINIPLEXX
Kad Jūsų plaukai visuomet išliktų sveiki

KAS YRA TRINIPLEXX?

TRINIPLEXX yra unikali ir revoliucinga soloninė procedūra, sukurta Šveicarijoje, TRINITY haircare laboratorijose. TRINIPLEXX atkuria pažeistas jungtis tarp plauko skaidulų. Dėka TRINIPLEXX komplek- so, sudaryto iš natūralių aktyviųjų medžiagų, ir namuose naudoti skirto priemonių rinkinio, užtikrinami ilgalaikiai rezultatai.

TRINIPLEXX sudėtyje nėra silikono, sulfatų, phtalatų, aldehidų ir glitimo, ir, kaip ir visi TRINITY produktai, TRINIPLEXX priemonės ne- buvo išbandytos su gyvūnais.

TRINIPLEXX FAKTAI

TRINIPLEXX gali būti naudojama įvairių cheminių procedūrų metu: plaukų dažymo, tonavimo, šviesinimo, dažymo sruogelėmis ir che- minio sušukavimo.

TRINIPLEXX rezultatai yra ilgalaikiai, nes jungtys tarp skaidulų at- kuriamos visam laikui, žinoma, jei laikomasi nurodymų ir plaukai prižiūrimi namuose su TRINIPLEXX priemonėmis.

TRINIPLEXX sudėtyje nėra silikono, sulfatų, phtalatų, aldehidų ir gli- timo ir, dėka TRINIPLEXX komplekso, sudaryto iš natūralių aktyviųjų medžiagų, priemonės įsiskverbia giliai į plauko vidų.

TRINIPLEXX priemonės, kaip ir visi TRINITY produktai, nebuvo išbandytos su gyvūnais. Mes remiame tokias gyvūnų globos orga- nizacijas kaip PETA.

KOKIOS PROCEDŪROS GALI BŪTI ATLIEKAMOS SU TRINI- PLEXX?

TRINIPLEXX gali būti naudojama visų šių cheminių procedūrų metu:

• plaukų dažymas
• tonavimas
• dažymas nusiplaunančiais dažais • dažymas ilgalaikiais dažais
• šviesinimas (šaknų)
• šviesinimas (galiukų)
• šviesinimas sruogelėmis
• balayage technika
• tamsinimas sruogelėmis
• cheminis tiesinimas
• cheminis garbanojimas

AR GALIMA NAUDOTI TRINIPLEXX PRIAUGINTIEMS PLAU- KAMS?

Jei atliekama teisingai, TRINIPLEXX procedūra visiškai saugi ir tin- kama priaugintiems plaukams. TRINIPLEXX išsaugo ir pagerina tiek natūralių, tiek priaugintų plaukų būklę, pamaitina plaukus, suteikia drėgmės ir blizgesio.

AR GALIMA NAUDOTI TRINIPLEXX KERATINO PROCEDŪRŲ METU?

Jei atliekama teisingai, TRINIPLEXX gali būti naudojama keratino procedūrų metu. Tačiau dėl didelio keratino priemonių pasirinkimo rinkoje mes negalime užtikrinti vienodų rezultatų.