1L  ENZO-ORGANIC  

GROŽIO ŠAMPŪNAI SALONE  

Ar kada pagalvojai kokią kosmetiką naudojame grožio salone plaunant galvas klientams? Su kokiu šampūnu, su kokiu kondicionieriumi? Kaip jaučiasi klientai? Kokia vertė nešama? Koks prestižas? Kuo tai naudinga Tau? Kaip tai veikia kliento pojūčius ir jų grįžtamumą?  

Aš išskirsčiau kelis aspektus:  

  • KOKYBĖ - ji priverčia Tave nurimti, nes žinai, kad viskas taip kaip reikia. Tai atsiliepia darbo kokybei.  
  • SAUSĖJANČIOS KIRPĖJŲ RANKOS -tai bene opiausia problema su kuria mes susidūrėme naudojant neorganinius produktus. Pamenu, kad ypač šaltuoju sezonu visų meistrų rankos būdavo sausos. Tiek sausos, jog nepadė­davo jokie gydomieji kremai. Tai būdavo išties nejauku ir aišku, kad salone naudojame netinkamus šampūnus. Žinot, kai meistras plauna rankas dešimt kartų per dieną - kasdien. Ir rankų sausumą įtakoja tikrai ne vanduo ar plovimo kiekis.  
  • Kaip pradėjome naudoti Enzo-Organic šampūnus, ši problema iš karto dingo. Visiems rankos susitvarkė akimirksniu. Todėl supratau ir labai rekomenduoju išbandyti ir Tau. Ir tai ne vienintelė priežastis, kodėl ENZO produkcija išties gera.

PRESTIŽAS - 1L Enzo-Organic šampūnai išties puošia salono interjerą. Galvos plovimo kambarį. Visada griežtai integruojasi į bet kokį interjerą ir visad jį papuošia, kas tikrai jaučiama ir matosi.  

  • KLIENTŲ KOMPLIMENTAI - kasdien sulaukiama klientų nuostabos. Visada klausia " Kas čia? Kas taip skaniai kvepia? Kokia čia produkcija? " Klientai patys užveda kalbas apie produktus. O tai lemia didesnius pardavimus.  
  • DIDESNI LENGVESNI PARDAVIMAI GROŽIO SALONE - mums visada lengviau kalbėti apie produktus salone, negu kalbė­ti apie orą ar kažkokius neaiškius niekalus kurie visiškai neneša naudos nei klientui, nei plaukams, nei namų priežiūros rutinai.
  • TEISINGA KAINODARA - tam ir sukurtas papildymas. Pasistačius 1L gražios ir stilingos, stiklinės taros Jūs galėsite juos pildyti iš specialių 5L talpos. O tai reiškia, kad suvartosite mažiau plastiko ir sumažinsite savo išlaidas.  

Taigi, tokie tie mano patarimai. Noriu jais su Tavimi pasidalinti ir rekomenduoti geriausią patirtį Tau. Tikrai neverta naudoti „šmakalo", galite susikurti savo vertę ir gauti daugiau naudos sau ir savo klientams.