Menu
Your Cart

DOVANA Enzo Rinkinukas Jai Plaukų kaukė Šampūnas visų tipų plaukams

DOVANA Enzo Rinkinukas Jai Plaukų kaukė Šampūnas visų tipų plaukams
Naujiena
DOVANA Enzo Rinkinukas Jai Plaukų kaukė Šampūnas visų tipų plaukams

Nespėjai pasirūpinti dovana? 

Jomis pasirūpinome mes! 


RINKINYS JAI  

Valandos bėgyje dovana jau bus tavo rankose ir šventė išgelbėta!  

Tai nuostabioji ENZO DEEP REPAIR kaukė, kuri kiekvienos moters vonią pavers grožio salonu.  

Makadamijų ir argano aliejai nepaliks nė vieno sauso, pažeisto ar žvilgesį praradusio plauko.

Kaukei į pagalbą atskubės ir ENZO aštuonių kruopščiai parinktų vaistažolių kokteilis – šampūnas, tinkantis visiems plaukų tipams.  

Tai itin veiksmingas duetas jūsų plaukų grožiui ir sveikatingumui puoselėti.  

 

SUPAKUOTA DOVANA TAU IR TAVO ARTIMIAUSIEMS  

Nespėjai pasirūpinti dovana? Jomis pasirūpinome mes!

Užklupo netikėta šventė? Gimtadienis? Mamos diena? O gal nori netikėtai nustebinti? Eini į svečius ar  įkurtuves ir dar neturi dovanos??

Nesijaudink! Dovanas parūpinsime mes! 

1. PASIRINKTĄ DOVANĄ SUPAKUOSIME VOS PER 15MIN.  

·  Supakuosime stilingoje dėžutėje su šilkiniu kaspinu

·  Netikėta nuostaba atidarius dėžutę garantuota!

·  Dovanosite vienu metu dviems asmenims ir nenorite, kad pakavimas būtų vienodas? Informuokite ir mes pasirūpinsime originaliai skirtinga dovanos išvaizda.  

2. PASVEIKINIMO ŽINUTĖ SU PADĖKOS ŽODŽIU?

Pridėsime vardinę žinutę bei kelias eilutes meilės. Galite rinktisi iš paties Mantvydo  Leknicko žinučių:                                          

JAI

·  Jei manai, kad Tu man - viskas, klysti. Tu - daugiau. 

·  Mano akys bus tavo akys ir aš pamatysiu pasaulį.  

·  Ar nenuostabu dvi širdis turėti tik vieną plakančią kitoj krūtinėj? 

·  Ačiū Tau už viską, už ką niekada taip ir nepadėkojau.                          

JAM

·  Vyras sukurtas ieškoti kelių kaip juo tapti.

·  Kai geriausias patarėjas esi pats sau.

·  Ilgiausia kelionė - į save.

·  Ženk žingsnį ir kelias atsivers.  

3. GREITAS PRISTATYMAS?  

KUR?  -Visame Vilniuje.

KAIP GREITAI? – Per ~1val. 

KAM? – Tau arba tiesiai tavo artimajam į rankas.  

4. IŠSIRINK DOVANĄ!           

Nori susikomplektuoti pats? Sakmbink +37068488889


Šampūnas visų tipų plaukams Enzo All Hair Types Shampoo 250g

Švarūs ir sveiki plaukai.
Norint turėti sveikus ir spindinčius plaukus svarbu atsakingai išsirinkti tinkantį ir naudingą priemonę plaukams, kurią naudoti galėtumėte kasdien. Renkantiems kasdieninę plaukų priežiūros priemonę verta atkreipti dėmesį į sudėties komponentų natūralumą bei priemonės universalumą – taip užtikrinsite, kad plaukas nebus pažeidžiamas, gaus daug naudingų medžiagų ir džiugins savo natūraliu žvilgesiu bei minkštumu.
Ieškantiems geriausio, optimaliausio ir universaliausio varianto savo plaukams – pristatome mėgstamiausia ir perkamiausią profesionalų plaukų priežiūros produktą – Enzo šampūną, kuris yra skirtas visų tipų plaukams. Enzo šampūnas jau ilgą laiką pamėgtas ir mūsų klientų teigiamai vertinamas dėl savo unikalių ir naudingų sudėties komponentų poveikio plaukams. 

Veiksmingas derinys Jūsų plaukų grožiui.
Natūralus Enzo šampūnas visiems tipų plaukams sudarytas net iš aštuonių veiksmingų plaukams šiaurietiškų žolelių, turinčių ko ne magiškų galių Jūsų plaukų grožiui. 
Kaip ir skaičius 8, rytų filosofijoje simbolizuojantis amžinybę, laimę ir pinigus – Enzo šampūnas taip pat daro stebuklingą poveikį mūsų plaukams! 
Kuo gi taip veiksmingas šiaurietiškų žolelių derinys mūsų plaukams? Didžiausias Enzo šampūno visų tipų plaukams skirtumas nuo kitų įprastų šampūnų tai, kad į Enzo plaukų šampūno sudėtį įtrauktas mišinys pagerina galvos odos būklę bei skatina plaukų augimą. Sąžiningai naudojant šampūną plaukai ir galvos oda kruopščiai išsivalys nuo kenksmingų medžiagų, gautų iš aplinkos ir netinkamų plaukams priežiūros priemonių, šampūnas suteiks gydomąjį poveikį plaukų struktūrai: sustabdys slinkimą bei galiukų išsišakojimą, plauko išsausėjimą, grąžins plaukams sveiką blizgesį ir palengvins jų iššukavimą.
Dažantiems plaukus ir norintiems išsaugoti dažytų plaukų spalvą kuo ilgiau – Enzo šampūnas taps tikru atradimu! Profesionalios Enzo linijos šampūnas naudojamas grožio salonuose, tarp profesionalių grožio meistrų atliekant įvairiausias plaukų priežiūros procedūras. 

Natūralus ir draugiškas plaukams.
Natūralus plaukų šampūnas pagamintas iš ekologiškų kondicionuojančių, drėkinančių, putojančių medžiagų, todėl puikiai tinka naudojimui visai šeimai, nedirgina galvos odos, nesukelia odos tempimo, maitina ir drėkina plaukus.
Sudėtyje nenaudojama: Parabens, Petrolatum, Pegs, Pg & Bbg, Edta, Synthetic Fragrance, Artificial Colorants.

Kartu naudoti – apsimoka!
Siekiant užtikrinti greitą šampūno poveikį, pamaitinti ir sustiprinti plaukus, Enzo plaukų šampūną visiems tipų plaukams rekomenduojama naudoti su kitais ypatingai veiksmingomis plaukų priežiūros priemonėmis. Po šampūno naudojimo norint turėti dar lengviau iššukuojamus ir minkštesnius plaukus, naudokite Enzo plaukų kondicionerių. Norint turėti įspūdingai žvilgančius, sveikus ir stiprius plaukus – poveikį užtikrinkite su Enzo plaukų kaukė. Šis tobulas trejetas taps Jūsų pamėgta rutina,, be kurios jau sunku įsivaizduoti plaukų priežiūros kasdienybę!

Naudoti ne tik veiksminga, bet ir paprasta!
Ekologiško šampūno plaukams naudojimas ne tik veiksmingas Jūsų plaukams, bet ir ypatingai paprastas kasdienybėje. Masažiniais judesiais įtrinkite nedidelį šampūno kiekį į sudrekintas plaukų šaknis ir nuplaukite šiltu vandeniu. Esant poreikiui procedūrą pakartokite. 
Plaukų šampūno butelis turi patogią pompą, todėl galėsite lengvai ir patogiai naudoti šampūną kaskart nekeldami buteliuko. Mūsų klientų patogumui taip pat siūlome išsirinkti dailaus dizaino įvairios talpos plaukų šampūno buteliukus: 250g, kuris idealiai tiks Jūsų asmeniniam naudojimui; 500g, tinkantis 2 ir daugiau asmenų naudojimui vienoje šeimoje arba kelioninis variantas, 90g šampūno buteliukas mėgstantiems keliauti ir norintiems visada turėti sveikus ir spindinčius plaukus!

Užsisakyti natūralų šampūną.
Užsisakyti natūralų plaukų šampūną internetu su pristatymu arba atsiėmimu mūsų grožio salone – paprasta! Įdėkite norimą produkto į savo elektorinių pirkinių krepšelį ir pradėkite pirkimo procesą. Turite klausimų? Kreipkitės, mielai padėsime!

Privalumai:  

// suteikia blizgesio  

// saugo spalvą 

// stabdo galiukų šakojimąsi

Sudėtyje nenaudojama:

Parabens, Petrolatum, Pegs, Pg & Bbg, Edta, Synthetic Fragrance, Artificial Colorants


Plaukų kaukė ENZO Mask Deep Repair, 100g
Tobulas pasirinkimas Jūsų plaukams!

 

Perkamiausią ir geriausių atsiliepimų sulaukianti natūrali plaukų kaukė iš ENZO – tai tikras natūralių medžiagų kokteilis, kuris grąžins Jūsų plaukams gyvybiškumą, atkurs pažeistą plauką ir suteiks Jūsų plaukams antrą šansą dar geresniam gyvenimui! Maitinančios ir drėkinančios plaukų kaukės savybės suteiks Jūsų plaukams ypatingo švelnumo, sveiko blizgesio ir malonaus plauko sunkumo. Visi organiškos kaukės komponentai yra visiškai saugūs, sertifikuoti ir ekologiški, todėl kaukė puikiai tinka naudojimui visoje šeimoje!

 

Kam skirta plaukų kaukė?

Organiškai ir natūrali Enzo plaukų kaukė tinka visiems plaukų tipams ir skirta atkurti bei pagerinti plaukų būklę. Atsakingas, kasdieninis plaukų kaukės naudojimas leis laukams jaustis kaip po brangiausių ir efektyviausių SPA plaukų procedūrų profesionaliam grožio salone! Organiška plaukų kaukė suteiks plaukui ne tik sveiko blizgesio ir švelnumo, bet ir sumažins jau esamus plaukų trūkumus, išlygins plaukų paviršių, prisotins plauką natūraliais aliejais. 


Iš ko kaukė yra sudaryta? 

Į natūralios plaukų kaukės sudėtį įeina arganų ir makadamijos aliejų mišinys, kurį rasite net pirmose sudėties vietose! Užimant pirmas eilutes sudėtyje reiškia, kad natūralių aliejų kiekis plaukų kaukėje itin gausus! Šie ingredientai išgauti iš natūralių, augalinių aliejų skirti apgaubti plauką ir išlyginti jo paviršių. 

Kokį vaidmenį atlieka šie ekologiški aliejai? Makadamijų ir argano aliejų mišinys – tobuliausias duetas, kokį gamta gali pasiūlyti jūsų plaukams! 

Plaukų kaukė su arganų aliejumi įspūdingai veikia pažeistą plauką, sustiprina ir minkština jį. Makadamijos aliejus atkurs ir pagerins plaukų struktūrą. Šių naudingiausių aliejų mišinys padidins plaukų elastingumą, sumažins lūžinėjimą ir suteiks gyvybiško žvilgesio!

Kiti natūralios kaukės sudėtyje esantys ingredientai pasižymi gydomuoju poveikiu ir praturtins plauką bei galvos oda vitaminai, mineralais. 

Dėl savo itin natūralios sudėties ir veiksmingo poveikio plaukų kaukė tinkama naudoti visai šeimai ir net jautriausią galvos odą turintiems naudotojams!


Kaip kaukė veikia?

Rezultatas, kurį duoda kaukė – tai jau po pirmo plovimo pastebimas plauko minkštumas, švelnumas ir akivaizdžiai sveikesnė plaukų būklė!

Organiškos plaukų kaukės naudojimas link geresnio rezultato truks vos trys savaitės! Žinoma, kuo ilgiau kaukė yra naudojama – tuo ryškesnį rezultatą matysite. Tačiau naudojant kaukę nuolat ir sąžiningai, rezultatas yra matomas akivaizdus jau po pirmų kaukės naudojimų!


Kaukės naudojimo etapai:


Pirmą savaitę naudojimo. Iš plauko ir galvos odos išplaunami, o galvos oda atsigauna nuo visų toksinų, kurie į organizmą ir plauką patenka per užterštą orą bei aplinką, dėl nesubalansuotos mitybos, dėl netinkamų kosmetikos priemonių naudojimo. Jaučiamas malonus švarumo pojūtis, plaukai minkštėja. Plaukas gauna antistatinį efektą ir jau po pirmo naudojimo panaikina įsielektrinimą bei nuima plaukų pasišiaušimą.


Antrą savaitę naudojimo. Iš plauko išsivalo visi silikonai ir chemija, kurie būna šampūnuose ir kituose plaukų priežiūros priemonėse, kurių sudėtis nėra natūrali ir tinkama kasdieniniam naudojimui. Plaukas atgauna sveikesnį blizgesį, tampa birus ir švelnus. Lengvesnis plaukų iššukavimas.


Trečią savaitę naudojimo. Matomas rezultatas – švarus, natūraliai pasveikęs, gyvybingas plaukas!


Kaip taisyklingai naudoti plaukų kaukę? 

Net 4 naudojimo kaukės būdai tiks kiekvienam – ir skubančiam, ir norinčiam pasimėgauti SPA plaukų procedūromis savo namuose!

 

Plaukų kaukės naudojimo būdas skubantiems. Vos trys žingsniai – ir Jūsų plaukai atrodys nuostabiai per trumpiausią įmanomą laiką! 


 Išplaukite plaukus su šampūnu arba tik su vandeniu;

 Užtepkite natūralią Enzo kaukę, pirštais pašukuokite išteptus plaukus. Palaikykite 3 minutės, nuskalaukite. 

  Išskalaukite plaukus po tekančiu vandeniu. Formuokite kaip įprasta.


Savaitgalio arba dienos ritualas. Trys žingsniai turintiems daugiau laiko ir norintiems pasimėgauti plaukų priežiūros ritualu namų sąlygomis!

 Išplaukite plaukus su šampūnu, nenaudokite kondicionieriaus. Stipresniam efektui siūlome naudoti Enzo šampūną.

Švelniai rankšluosčiu nusausinkite galvą ir pirštų galiukais gausiai įtrinkite kaukę į visus plaukus. Įsitikinkite, kad kaukę paskirstėte tolygiai, kelias minutes pamasažuokite pirštais galvos odą - jai tai patiks. 

● Įsukite plaukus į rankšluostį - tai sustiprins kaukės poveikį ir suteiks malonių pojūčių. Laikykite kaukę 15-20min.

 Nuimkite rankšluostį ir išskalaukite plaukus po tekančia šilto vandens srove.

 

Nakties ritualas. Mūsų gyvenimo būdas ir ritmas ne visada leidžia atrasti pakankamai laiko sau. Tad jei norite ypatingai plaukų natūralumą bei spindesį atkuriančio kaukės efekto, išnaudokite šiai procedūrai naktį. Toks naktinis grožio ritualas turės daug didesnį efektą,

 Išsiplovusios plaukus švelniai juos nusausinkite, užtepkite kaukę per visą plaukų ilgį ir masažuojamaisiais judesiais gerai įtrinkite į galvos odą. Malonus masažas pagerins kraujotaką, padarys teigiamą poveikį plaukų šaknims. Įsitikinkite, kad kaukė tolygiai pasiskirstė ant visų plaukų. 

 Apvyniokite visą galvą rankšluosčiu. Iš ryto užteks kaukę tiesiog gerai išskalauti po tekančiu vandeniu. Po tokios naktinės procedūros plaukai bus švelnūs, žvilgantys ir sunkūs, kaip sumo kovotojo.

Saunos ritualas. Labai išmintinga pasilepinimą saunoje derinti su grožio ritualais. Pirtis apskritai naudinga odos grožiui, nes prakaituojant gerėja poodinio sluoksnio kraujotaka, oda tampa elastingesnė, iš organizmo pašalinama daug nereikalingų medžiagų. Pirtyje stiprėja ir plaukų kaukės efektas, nes veikiami karščio ir drėgmės plaukai labiau įsisavina tai, ką geriausio į kaukę sudėjo ilgai ją kūrę technologai.

●  Sudrėkintus plaukus kruopščiai ištepkite, švelniai pamasažuokite galvos odą, įsitikinkite, jog kaukė pasiskirsčiusi tolygiai. Apvyniokite galvą šiltu, karštame vandenyje sudrėkintu rankšluosčiu.    

  Kaukę laikykite 15min. Išėjusios iš pirties plaukus išskalaukite po tekančiu vandeniu. Po pirties pajusite dvigubai didesnį malonumą pamačiusios, kokį stebuklingą efektą jūsų plaukams suteikė kaukė.

Su kuo geriausia derinti plaukų kaukės naudojimą?
Plaukų kaukė naudojimo rezultatas bus efektyvesnis ir pastebimesnis kaukę naudojant su kitais natūraliomis plaukų priežiūros kosmetikos priemonėmis, kurias rasite mūsų kosmetikos internetinėje parduotuvėje. Visos siūlomos plaukų priemonės yra ekologiškos, natūralios ir savo sudėtyje neturi SLS, parabenų ir kitų kenksmingų plaukams ingredientų.

Kaip įsigyti plaukų kaukė?
Plaukų kaukę, kaip ir visą kitą ekologišką plaukų kosmetiką galite įsigyti internetu arba mūsų salone, Konstitucijos prospekte, Vilniuje.
Norint sutaupyti brangų laiką ir įsigyti grožio prekes tiesiai iš savo namų, biuro galite internetu mūsų svetainėje. Apmokėjimas vyksta taip pat paprastai – pridėkite norimą produkto kiekį į savo virtualų prekių krepšelį ir pradėkite pirkimo procesą!

Palepinkite savo plaukus ir džiaukitės geriausiu rezultatu, kartu su ENZO!

Natūrali, saugi sveikatai plaukų kaukė. Sudėtyje nenaudojama SLS, parabenų, PEG, Propylene Glycol, sintetinių kvapų arba spalvų, silikonų, jokių ekologiškoje kosmetikoje neleistinų medžiagų.

Privalumai:

// suteikia blizgesio

// plaukai tampa birūs

// praturtina vitaminais ir  mineralais


APIE ALIEJŲ KIEKĮ PRODUKTE:

Ši kaukė pasižymi labai gausiu argano ir makadamijų aliejų kiekiu (žr. ingridientų eilutę).  


Ingredients:  

1. Aqua,

2. Cetyl Alcohol,  

3. Stearamidopropyl Dimethylamine,  

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
59.00€
Be PVM: 48.76€
  • Statusas: Turime
  • EAN: 65
ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.