Menu
Your Cart

Dovana

Dovana
NAUJAUSIAS TRENDASNe kirpti ne dažyti, o puoselėti plaukus. Todėl, kad dabar visos mergaitės dažo, plaukai jau sausi netekę gyvybės, o kiek puoselėja plaukus?5Dritual’as tai atstatomoji plaukų procedūra, kurioje visą stebuklą padaro #5Dconcentrate - Tai spec., produktas su unikalia formule.Produkte ..
45.00€
Be PVM:37.19€
Atkuriamoji plaukų procedūra TRINIPLEXX
Naujiena Išparduota
Plaukai tai nematoma karūna kurią dėvi visi. Kaip kiekvienai puošmenai reikalinga atskiras dėmesys ir papildomas "poliravimas"Ilgų, garbanotų, gausių plaukų šeimininkės nors kartą per mėnesį reikalingos papildomos puoselėjimo procedūros.Mes siūlome stipriai atstatančią procedūra TriniplexxTRINIPLEXX..
40.00€
Be PVM:33.06€
Myli - Padovanok▫️Tai dovana kai nežinai ką tiksliai mėgsta tavo pasirinktas žmogus▫️Leisk savo mylimajai(m) pasirinkti iš begalės mūsų teikiamų paslaugų.Salone YURY® dovanos neišsirinkti tiesiog neįmanoma!  Mes kerpame VISUS!  Tiek mažuosius savo klientus - vaikučius, o moterys iš salono ..
100.00€
Be PVM:82.65€
Salone YURY® dovanos neišsirinkti tiesiog neįmanoma!  Mes kerpame VISUS!  Tiek mažuosius savo klientus - vaikučius, o moterys iš salono išeina su stilingiausiais kirpimais, vyrai - ką jau bekalbėt - visada atrodo idealiai! Barzdos formavimas - būtinas šių dienų atributas. Ga..
50.00€
Be PVM:41.32€
Hot Jack vyrų kirpimas procedūra Hot Jack vyrų kirpimas procedūra
Naujiena Išparduota
Myli - Padovanok▫️Tai dovana vyrui kuris nori surasti labiausiai sau tinkančią šukuoseną.▫️Dovaną galime atsiūsti Jums arba Jūsų dovanos gavėjo nurodytu adresu, arba atsiimti pas mus tiesiogiai. ▫️Pagal pageidavimą į dovanų bukletą galime įrašyti Jūsų gavėjo vardą arba nuo ko dovana.Tai priesko..
45.00€
Be PVM:37.19€
Kirpimas ir sušukavimas vaikui
Naujiena Išparduota
Myli - Padovanok▫️Tai dovana vaikui. Bačiam brangiausiam turtui.▫️Savo, brolio, sesės, krikšto, o gal but tu nori pasirūpinti kas tau yra brangūs ir artimi?Plaukų kirpimo procedūra, rodos, yra paprasta, tačiau ne tada, kai kirpėjo kėdėje sėdi vaikas. Toli gražu ne kiekvienas, net ir profesionalus ki..
25.00€
Be PVM:20.66€
Nuotakos sušukavimas VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Naujiena Išparduota
Myli - Padovanok▫️Tai dovana svarbiausiai Tavo dienai.▫️Tavo būsimaijai žmonai.▫️Tavo dukrai.Ruošiantis vienai svarbiausių gyvenimo dienų – vestuvėms – norisi atrodyti (mažų mažiausiai!) nepakartojamai. Suknelė, makiažas, šukuosena – pagrindiniai nuotakos atributai, kurie kelia ir daugiausiai m..
150.00€
Be PVM:123.97€
Permanentinis šėšėlinis ilgalaikis makiažas Permanentinis šėšėlinis ilgalaikis makiažas
Naujiena Išparduota
Myli - Padovanok▫️Tai dovana moteriai svajojančiai apie natūraliai atrodančius idealius antakius, ▫️Tai rūpestis savimi.▫️be jokių nesamonių ... Naujausia šešėlinio ilgalaikio (permanentinio) makiažo technika.  Tai neskausminga, atsigavimo nereikalaujanti procedūra, kurią užbaigus gal..
300.00€
Be PVM:247.93€
Vyriškas modelinis kirpimas pagal veido formą
Naujiena Išparduota
Myli - Padovanok▫️Tai dovana vyrui kuris nori surasti labiausiai sau tinkančią šukuoseną.▫️Dovaną galime atsiūsti Jums arba Jūsų dovanos gavėjo nurodytu adresu, arba atsiimti pas mus tiesiogiai. ▫️Pagal pageidavimą į dovanų bukletą galime įrašyti Jūsų gavėjo vardą arba nuo ko dovana.Šios dovano..
35.01€
Be PVM:28.93€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.