Menu
Your Cart

Jai

Jai
NAUJAUSIAS TRENDASNe kirpti ne dažyti, o puoselėti plaukus. Todėl, kad dabar visos mergaitės dažo, plaukai jau sausi netekę gyvybės, o kiek puoselėja plaukus?5Dritual’as tai atstatomoji plaukų procedūra, kurioje visą stebuklą padaro #5Dconcentrate - Tai spec., produktas su unikalia formule.Produkte ..
45.00€
Be PVM:37.19€
Atkuriamoji plaukų procedūra TRINIPLEXX
Naujiena Išparduota
Plaukai tai nematoma karūna kurią dėvi visi. Kaip kiekvienai puošmenai reikalinga atskiras dėmesys ir papildomas "poliravimas"Ilgų, garbanotų, gausių plaukų šeimininkės nors kartą per mėnesį reikalingos papildomos puoselėjimo procedūros.Mes siūlome stipriai atstatančią procedūra TriniplexxTRINIPLEXX..
40.00€
Be PVM:33.06€
Nuotakos sušukavimas VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Naujiena Išparduota
Myli - Padovanok▫️Tai dovana svarbiausiai Tavo dienai.▫️Tavo būsimaijai žmonai.▫️Tavo dukrai.Ruošiantis vienai svarbiausių gyvenimo dienų – vestuvėms – norisi atrodyti (mažų mažiausiai!) nepakartojamai. Suknelė, makiažas, šukuosena – pagrindiniai nuotakos atributai, kurie kelia ir daugiausiai m..
150.00€
Be PVM:123.97€
Permanentinis šėšėlinis ilgalaikis makiažas Permanentinis šėšėlinis ilgalaikis makiažas
Naujiena Išparduota
Myli - Padovanok▫️Tai dovana moteriai svajojančiai apie natūraliai atrodančius idealius antakius, ▫️Tai rūpestis savimi.▫️be jokių nesamonių ... Naujausia šešėlinio ilgalaikio (permanentinio) makiažo technika.  Tai neskausminga, atsigavimo nereikalaujanti procedūra, kurią užbaigus gal..
300.00€
Be PVM:247.93€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.