Menu
Your Cart

Manikiūro - Pedikiūro meistras

Jei Tu esi manikiūro/pedikiūro meistrė (-as) – TU esi TA/TAS, kurios mes labai laukiame, ieškome ir kviečiame pas save! YURY laukia: linksmo, iššūkius mėgstančio, draugiško, modernėjančio ir žengiančios mados pasaulio pėdomis komandos nario! Jei tu esi tas/ta meistras, kuriam profesija ir yra didžiausia motyvacija – Tavo vieta yra YURY salone! Privalumai: Puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai, aktyvumas, mokėjimas palaikyti kontaktus bei užmegzti naujus, gebėjimas dirbti į rezultatą orientuotoje komandoje, komunikabilumas, atsakingumas. Profesiniai gebėjimai: be visų pagrindinių mankiūro/pedikiūro procedūrų, norėtume savo kolektyve turėti meistrę (-ą), kuri (-is) mokėtų atlikti nagų dailę, nagų priauginimo technikas.

MES SIŪLOME TOBULĄ DARBO VIETĄ

 • Modernus ir erdvus YURY salonas
 • Prestižinės “FORUM PALACE” patalpos
 • Šalia daug didelių parkingo aikštelių
 • Puikus susisiekimas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu
 • Komandinį darbą inovatyvioje kompanijoje tarp jaunų ir perspektyvių žmonių
 • Atlygį priklausantį nuo pasiektų rezultatų
 • Reklamą: WEB, spauda, facebook, instagram, youtube, Tv ir kt.

Puikias darbo sąlygas

 • Salono administracija
 • Draugiškas kolektyvas

Karjeros galimybės

 • Galimybė išmokti naujausių dažymo technikų, galvos plovimo masažų, teorijos ir praktikos kaip teisingai ir kokybiškai aptarnauti klientus, kaip teisingai pardavinėti produktus, pastovūs motyvuojantys mokymai
 • Galimybė išmokti naujausių dažymo technikų, galvos plovimo masažų, teorijos ir praktikos kaip teisingai ir kokybiškai aptarnauti klientus, kaip teisingai pardavinėti produktus, pastovūs motyvuojantys mokymai
 • Mokymai organizuojami salone: koloristika, kirpimai, gydomosios procedūros, galvos masažai, pardavimų metodai, rengimas tapti mokytojais
 • Mes siūlome VISKĄ, ko reikia, kad užkaltum pinigų ir pelnytum gerą vardą, patenkintum savo ambicijas ir turėtum visada gerą nuotaiką darbe

APIE SALONĄ

  12 kirpėjų koloristų darbo vietų

  5 galvos plovimo kriauklės

  2 gulimos galvos plovimo kriauklės

  3 sėdimos galvos plovimo kriauklės

  1 manikiūro – pedikiūro kabinetas

  1 kosmetologijos kabinetas

248 plaukų dažų spalvų. Didžiulis plaukų dažų baras virš 248 spalvų! Naudojame “Goldwell” firmos (klasikiniai, augaliniai) dažai.

Atskira darbuotojų rūbinė.

Atskiros užrakinamos darbo spintelės.

Virtuvė: mikrobanginė, šaldytuvas, kriauklė, vandens filtras, kavos – arbatos aparatas.

Darbo instrumentai: aprūpiname plaukų džiovintuvu, peniuaru, darbo uniforma, vizitinėmis kortelėmis, startiniu kosmetikos rinkiniu.

Svečiams: internetas, laukimo zona, atskira svečių rūbinė, kava, galimybė svečiui privažiuoti invalido vežimėliu.

APIE MUS

Esame YURY salono kolektyvas. Sveika siela ir kūnas. Stilius ir elegancija. Charizma ir talentas. Viskas šioje erdvėje persipina – žmonės, įvykiai, detalės. Tai drąsių, talentingų ir išskirtinių kirpimo menininkų kalvė, kuriuos vienija viena filosofija – pardavę sielą grožiui, jie dovanoja jį kiekvienam atėjusiam.

Jeigu nusprendėte prisijungti prie mūsų komandos, atsakykite į keletą Jums pateiktų klausimų, o mes Jums siūlome VISKĄ, ko reikia, kad užkaltum pinigų ir pelnytum gerą vardą, patenkintum savo ambicijas ir turėtum visada gerą nuotaiką darbe!

Kas Jus įkvepia?_____________________________________

 1. Kokiomis ir kokio lygio kalbomis Jūs kalbate? (puikiai, gerai, vidutiniškai)
 2. Jei turėtumėte apibūdinti savo gyvenimo stilių vienu žodžiu, koks jis būtų?
 3. Koks vienas jūsų turimas daiktas jūsų nuomone geriausiai Jus apibūdina?
 4. Kokius dalykus jūs gerbiate?
 5. Kas jums gyvenime suteikia pasitenkinimą?
 6. Kodėl nusprendėte kreiptis į YURY saloną?

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.