Menu
Your Cart

Wash Dry Go

Kirpimas #WashDryGo stiliumi arba Geometrinis faktūrinis kirpimasPrivalumai:

  1. Nepraranda formos po ilgo laiko kirpimas visiškai nepraranda formos
  2. Po kirpimo plaukai ,,nešiojasi'' net 2 kartus ilgiau nei įprasta (būna ir ilgiau)
  3. Nereikia šukuotis - jokios sunkios priežiūros namuose: tiesiog plauni, džiovini ir eini!


PLAUKŲ FAKTŪRA:

Kiekvienas plaukas turi savo faktūrą. Kiekvienoje zonoje jis kitoks. Tiesūs, pasišiaušę, banguoti, garbanoti, ploni, stori, paklusnūs, prieštaraujantys, sunkūs, matiniai, blizgūs, beformiai... jie tokie, kokius juos sukūrė gamta. Tai individualus šeimininko kailiukas. Plaukų faktūra - kerpama skirtingomis žirklių technikomis. Technikų yra 21-na rūšis. Esmė "pagauti" ir įvaldyti lengvą plaukų kritimą bei jų judesį.


PRIVALOMAS MEISTRO GEBĖJIMAS matyti tiek geometriją tiek plaukų faktūrą kartu tam, kad pritaikyti ir atlikti kirpimą individualiai. Kad kirpimas būtų paprastas, lengvai nešiojamas bei PRAKTIŠKAS Wash Dry Go arba #GeometrinisFakturinisKirpimas
PRIVALUMAI: Kitaip - kirpimas #WashDryGo stiliumi. Tai kirpimas pagal geometrijos dėsnius ir plauko faktūrą. PLAUKŲ GEOMETRIJA Kaip parenkama šukuosena atsižvelgiant į veido formą, kaklo ir pečių linijų visumą individualiai. Po kirpimo plaukai "nešiojasi" net 2 kartus ilgiau nei įprasta (būna ir ilgiau) Jokios sunkios priežiūros namuose, tiesiog: plauni, džiovini, eini Patarimas kaip teisingai džiovinti plaukus po plovimo


GARBANOTIEMS PLAUKAMS - reikalinga ne tik gera spalva, bet ir gera forma. Čia padės kirpimas #WashDryGo stiliumi. Tai yra kirpimas pagal geometrija ir faktūra.

Kaip matome tamsi spalva netinka todėl griebemės darbo ir kardinaliai keičiame.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.