Menu
Your Cart

Dažniausiai užduodami klausymai

Kiekviena situacija yra unikali ir individuali. Dažnai klientai nežino meistrų naudojamų terminų, netiksliai nusako esamą situaciją/apibūdina spalvas. Bet ir nereikia! Tam esame MES. Profesionalai iš pateiktų nuotraukų greit atlieka pirminį įvertinimą kurio pakanka sužinoti kiek valandų skirti vizitui/kokios apimties projektas nusimato ir/ar gali patarti/padiskutuoti dėl norimo rezultato pateikiant nuomonę iš meistro perspektyvos.  

Prašome pateikti dabartinės situacijos nuotraukas: ĮVERTINIMO 'FOTO' Kaip teisingai padaryti savo nuotrauką įvertinimui ? Visų pirmą reikia Jūsų plaukų nuotraukos iš NUGAROS, profilio ir priekio, taip pat ir plaukų ŠAKNŲ nuotraukos. Geriausias nuotraukas galima pasidaryti fotografuojantis prieš veidrodį arba paprašius, kad Jus kas nors nufotografuotų.

Miestrų laikas yra brangus, jų grafikai pildomi itin atsakingai, kad kiekvienas klientas dėmesio ir laiko gautų tiek kiek reikia KONKREČIAI JO SITUACIJAI, o ne tiek, kiek meistras tuo metu turi. Klientus išleidžiame 100% patenkintus ir “išbučiuotus”. Kokybei reikia laiko.  


• Kuomet klientės pageidauja išeiti iš juodos spalvos. Kodėl?  

Nes dažnu atveju būna labai daug kintamųjų dėl kurių gali kisti rezultatas, laiko bei pinigų sąnaudos. Meistrai atlieka plauko analitines anketas, kartu su kliete atsako į didelę įtaką turinčius klausimus. Pvz:. Kada buvo/ nebuvo darytas keratinas, cheminis ir pan. Kiek metų, kur ir kokiais dažais buvo dažyta juodai.  Išėjimas iš juodos spalvas reikalauja ypatingos patirties, žinių ir procese negalime praleisti nei vieno žingsnio. Klientai turi begale klausimų į kuriuos konsultacijos metu atsako meistras. Konsultacijos metu perilimariai paaiškėja kiek valanų reikalaus dažymas. Kokio lygio nušviesėjimo galima tikėtis.  Reikalui esant paimama testinė sruoga išsiaiškinimui kaip gerai išsiiminėja spalva.

 • Norintiems #AirTouch dažymo, bet nežinantiems kokio rezultato nori.  

• Tiems, kurie turi labai daug klausimų susijusių su dažymų, kai atsakinėti žinute fiziškai užtrunkama ilgiau.    


Kuomet atsisėdate į meistro kėdę, pirmiausia, jus pakonsultuos. Apsitarsite visus galimus variantus, meistras atsakys į visus rūpimus klausimus, atliks plauko analitinę anketą. Pasiūlys kavos ar vandens ir kartu nuotaikingai leisitės į kelių valandų projektą.  Priklausomai nuo parinktos #AirTouch technikos meistras naudos gaisybę instrumentų, kartais jam padeda sistentas.  

• Pirmiausia – kruopštus sruogavimas kurio technika įvairuoja priklausomai nuo parinkto dažymo.  

• Tuomet šiek tiek ramybės, kol dažai veikia. Miestras nuolatos stebi situaciją. Gal laikas pietums? #Woltas išpildys net ir gurmano lūkesčius.  

• Po to seka daug stebėjimo, meistrui vienam žinomų skaičiavimų. Negalima praleisti nei vieno žingsnio. Spalvos vonelės, masažas, būtina ir drėkinamoji procedūra.  

Na, o tuomet įprastai salone pasipila nuostabos žodžiai, padėkos, būna ir ašarų. Ačiū meistrui!  O kur dar fotosesija ir “instagraminės” nuotraukos? Bus!   

Priklausomai nuo konkrečios situacijos, kitas dažymas nusimato po 8 – 12 mėn. Arba tada, kuomet užsinorite vėl pas mus apsilankyti 😊  

Konkrečiau meistras gali pasakyti pagal kiekvieną situaciją individualiai.  


Salone naudojame tik aukščiausios kokybės dažus. #Colorbar‘as susideda iš gausybės laiko patikrintų priemonių. Naudojame aukštos kokybes apsaugas, turime išdirbtas technikas, kruopščiai apgalvotus žingsniu. Jais sekame be nukrypimo todėl išgauname maksimalų rezultatą minimaliai pakenkę plaukui.  

Meistrai maksimaliai dėmesingi plaukui, klientus išleidžiame žvilgančiais plaukai. Tačiau svarbu prisiminti, kad plaukui dėmesio reikia nuolatos. Todėl turite tuo pasirūpinti patys arba pasikliauti profesionalų rankomis.  

Atlikus sudėtingus dažymus visuomet rekomenduojame #5D atstatojają procedūrą kurią galite atlikti mūsų salone. Ji trunka vos 45min., per jas plaukas maksimaliai atstatomas, pridrėkinamas, primaitinamas vitaminais bei mineralais. Švari bei sveika galvos oda yra neatsijama plaukų priežiūros dalis.  Taip pat parenkame priemones naudojimui namuose. Meilė bei tinkamos priemonės neabejotinai suteiks jūsų plaukui be proto daug žavesio.  Plaukai jums padėkos.   


Sudėtingų technikų dažymų įkainiai valandiniai.  1val. įkainota X suma + dažų sąnaudos. (Kiekvieno iš meistrų valandiniai įkainiai skiriasi. Kainas galite matyti skiltyje – Paslaugos/Kainoraštis.) Kiek valandų reikalaus konkrečiai Jūsų situacija, meistrai pasakyti gali tik prieš tai atvykus konsultacijai arba atsiuntus nuotraukas. Kokios bus dažų sąnaudos pasakyti galime tik preliminariai ir tik po konsultacijos ar atsiūstų nuotraukų.  

PVZ:.

Situacija:  Klientė Karolina pas meistrę Ginatrę praleido 5val. Iš jų 1 val. – kirpimas. Dažymas truko 4 val.  

Skaičuojame: Kipimas 40 eur. + dažymas 180 eur. (4 val. X 45 eur.) +  dažų sąnaudos 46 eur. = 266 eur.  


Maloniai padėsime išsirinkti produktus Jūsų palukų būklei. Jus aptarnaus specialistė Monika. Su ja galite susisiekti tel:. +37068488889 (nenusiminkite greit neprisiskambinus – Jums bus atskambinta 😊) Taip pat galite rašyti FB @yurysalon . Žinoma, laukiame Jūsų ir salone – Dominikonų g. 3, Vilnius. 


#EnzoOrganic kosmetiką galite įsigyti paspaudę čia: https://yury.lt/enzo-organic arba  https://enzo.lt/  .  

Apmokėti galite:    

Pristatysime: paštomatu ar kurjeriu visoje Lietuvoje,  

Siunčiame ir į užsienį.  

Taip pat galite atsiimti fizinėje parduotuvėje Dominikonų g. 3, Vilnius. Čia pat, vietoje, galite ir įsigyti atsiskaitant grynaisiais ar kortele.    

Viską darome Jūsų patogumui, susisiekime tel:. +37068488889 .  ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.