Menu
Your Cart

Moteriškas

 Moteriškas plaukų kirpimas yra vienas svarbiausių moters stilių - plaukai yra jūsų ryškiausias aksesuaras!  

Moteriškas plaukų kirpimas yra vienas svarbiausių moters stilių juk plaukai tai pats ryškiausias tavo aksesuaras, tiesa?

Plaukų ilgis, stilius ir spalva gali tiesiogiai įtakoja moters išvaizdą, suteikia jai pasitikėjimo jausmą. Tačiau plaukų kirpimas nėra tiesiog apie išvaizdą - gerai parinktas stilius taip pat gali būti praktiškas ir patogus, padarantis dieną lengvesne ir malonesne.  

Jei norite idealios formos, kirpimas gali trukti ilgiau. Geriausia yra susipažinti su savo stilisto darbais ir jo galimybėmis, jei norite pasiekti geriausius rezultatus.  

Kas diktuoja plaukų mados tendencijas? Reikėtų pažymėti, kad moteriškas plaukų kirpimas dažniausiai yra nulemtas sezono mados tendencijų. Pavasarį ir vasarą moterys dažnai pasirenka trumpesnius ir šviesius plaukus, o rudenį ir žiemą - tamsesnius ir ilgesnius plaukus. Taip pat yra populiarių stilistų, kurių sukuriamos stiliaus tendencijos labai veikia plaukų mados tendencijas.  

Norint pasirinkti tobulą plaukų kirpimo stilių, reikia atsižvelgti į savo veido formą ir plaukų tipą. Ilgoms veidas geriau tinka ilgi plaukai ar vidutinio ilgio bob su šoniniais kirpimais, o trumpųjų veido formos puikiai tinka trumpi stiliai su daugybe tekstūros ir šoniniais kirpimais. Džiūstantys, ploni plaukai reikalauja kur kas daugiau laiko ir priežiūros nei tankūs plaukai, o pūsti plaukai gali būti sunku kirpti tiesiai. Pasirinkus idealų plaukų kirpimo stilių, reikia atsižvelgti į savo veido formą ir plaukų tipą.  

YurySalon siūlo naują, lengvai prižiūrimą ir praktišką kirpimo metodą - WashDryGo, arba Geometrinis ir Faktūrinis Kirpimas. Tai tinka visiems plaukų tipams ir suteikia individualų stilių, atitinkantį jūsų specifinius poreikius.  

WashDryGo kirpimas. Kas tai yra?

Yury® siūlo naują, lengvai tvarkomą ir praktišką kirpimo metodą, vadinamą WashDryGo, arba Geometriniu ir Faktūriniu Kirpimu. Šis metodas atsižvelgia į plaukų tekstūrą ir geometriją, leidžiant rezultatui nešiotis ilgai ir lengvai prižiūrimam. Tiesiog plauni ir eini. WashDryGo kirpimas tinka visiems plaukų tipams, bet suteikia kiekvienam individualų ir išskirtinį stilių, atitinkantį jų specifinius poreikius. Tad jei norite ilgalaikei ir lengvai prižiūrimai šukuosenai, WashDryGo kirpimas gali būti jūsų geriausias pasirinkimas!


ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.