Menu
Your Cart

Apie saloną


 • Susisiekti su mūsų specialistais galite internetu, per Facebook platformą:  

  https://www.facebook.com/YURYsalon/  Mob. telefonu: +370 684 88889 El. paštu:  salon@yury.lt  Užsiregistruoti grožio paslaugoms galima greitai ir patogiai per „Treatwell” platformą: https://www.treatwell.lt/salonas/yury-salon/  https://waze.com/ul/hu99zp674u

    Naudokite Waze kelionei į Dominikonų g. 3https://waze.com/ul/hu99zp674u
  Grožio paslaugos YURY grožio salone Vilniuje
    

  Salonas įsikūręs pačiame Vilniaus širdyje, jaukus it namai į kuriuos norisi grįžti vėl ir vėl. Šalia visuomet rasite vietos automobilių parkavimui. Šiltomis vasaros dienomis rekomenduojame susiplanuoti pasivaikščiojimą mūsų link nuostabiomis senamiesčio gatvėmis ar atvykti paspirtuku ar dviračiu.  

  Salono meistrai-kirpėjai Jus pasitiks plačia šypsena ir dideliu apsikabinimu kuris šiuo metu gali būti metaforiškas tačiau, ne mažiau šiltas.  

  Išklausysime visus Jūsų poreikius, įvertinsime plauko būklę bei galimą procedūrų seką norimo tikslo link.  

  Sudėtingi dažymai tampa įmanomi YURY salono meistrų kėdėse. Jei jums kadais buvo sakyta, kad norimas – rezultatas neįmanomas, mes patikiname – Viskas Yra Įmanoma. Reikia daug patirties, bagažo žinių, šiek tiek geros nuotaikos, žiupsnelio pastangų ir kupino šaukšto ryžto! Viskas. Jūsų  turite 100% rezultatą. Tai mūsų moto ir tuo išvien vadovaujamės daug metų. Rezultatas ir suvokimas, kad viskas įmanoma.

   Atliekame sudėtingiausius dažymus, kurių nesiryžta imtis ,,garsiausi‘‘ meistrai. Visos garsiausios technikos, AirTouch, Balayage, Reverse ir kt., visi sruogavimai, ryškios spalvos ar išėjimai iš juodos į šviesius – atliekame viską ir pažadame kokybę.    

  Ne išimtis ir kirpimai. Ar tai galiukai, ar modelinis kirpimas – mes įveiksime ir įgyvendinsime Jūsų svajones. Laukiami tiek vyrai, tiek moterys. O kur gi mažieji? Laukiame ir Jūsų.

  100% dėmesio REZULTATUI!  

  Patys geriausi stilistai-meistrai pasirūpins Jūsų plaukais, kad ir kokie Jūsų norai bebūtų, na, o jei dar nežinote norimo stiliaus – meistrai visuomet pasiruošę kompetetingai patarti.  

  Tai Jūsų asmeninis kirpejas, o Jūsų bendras tikslas – sveiki ir gyvybingi plaukai. Jurijus ir Gintare, parašę knyga #AirTouchBook atliks pačius sudėtingiausius dažymus. Visas yra įmanoma. Tai pats geriausias grožio salonas ir mes visuomet Jūsų paslaugoms:)


  Grožio salone atliekamos šios grožio paslaugos:  

  –  Plaukų kirpimai (moteriškas kirpimas, vyriškas kirpimas bei vaikiškas kirpimas)

  –   Sudėtingiausi plaukų dažymai   (AirTouch, Balayage, Reverse ir kt., visi sruogavimai, blondavimas, tonavimas, ryškios spalvos ar išėjimai iš juodos į šviesius)

  –  Plaukų sušukavimai (vestuvinis sušukavimas, proginis sušukavimas, vyriškas, vaikiškas) 

  –  ENZO 5D ritual, plaukų atsatatomoji procedūra

  Grožio salonas „YURY salon” laukia Jūsų! •  

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.