Menu
Your Cart

Konsultacija

Kam reikalinga plaukų koloristo konsultacija? Svarbiausi faktai

Plaukų koloristo konsultacija yra svarbi, kadangi nežinant visų plauko savybių ir būklės, dažymo procesas gali pasirodyti nelabai sėkmingas. Todėl, jei siekiate tikslingai ir išsamiai atlikti dažymą, privalote kreiptis į koloristą ir prieš pradedant dažymo procesą atlikti konsultaciją.  

Konsultacijos metu koloristas išsiaiškins, kokia yra Jūsų plaukų būklė, koks jų storis, kokia jų struktūra ir kt. Taip pat specialistas aptars ir Jūsų pasirinktą plaukų spalvą, naktyvisliai patikrins, kaip jūsų plaukų spalva sulyginasi su norima spalva ir kaip ją pasiekti.  

Konsultacijos metu koloristas taip pat atkreips dėmesį į Jūsų odos spalvą, rekomenduos tinkamą dažymo techniką ir dažymo priemones, kurios geriausiai tiks Jūsų plaukams. Koloristas atsižvelgs į Jūsų tikslus, poreikius ir norus. Tikslas – pasiekti tobulą rezultatą, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius.  

Be konsultacijos, dažymas gali būti gana rizikingas procesas. Neteisingos spalvos pasirinkimas ir žemos kokybės dažų naudojimas gali dar labiau pabloginti jau esančią plaukų būklę ir neigiamai poveikį Jūsų plaukų sveikatai. Dėl to konsultacija yra verta investicija į Jūsų plaukų grožį ir sveikatą.  

Konsultacijos metu Jūs taip pat turėsite galimybę susipažinti su specialistu, pasidomėti jo kvalifikacija ir patirtimi. Tai leis sudaryti pasitikėjimą – pasitikint savo plaukus plaukų dažymui. Koloristas papasakos Jums, kaip tinkamai prižiūrėti ir išlaikyti savo plaukus po dažymo, kad tai išliktų ilgai ir skaisti.  

Konsultacija yra viena iš svarbiausių procedūrų, kuri padeda pasiekti norimą rezultatą kuo saugesniu ir veiksmingu būdu. Nedvejokite kreiptis į profesionalą, nes gerai atliktas dažymas sukurs Jums geriausią REZULTATĄ.  

Galų gale, atkreipkite dėmesį į tai, kad koloristas yra savo srities profesionalas. Konsultacija su juo yra lygiavertė sėkmingo dažymo procesui. Mylėkite save ir žiūrėkite į atsakingai – Jūsų plaukų grožis ir sveikata tikrai verta to.  

Dažnai užduodami klientų klausimai:

Kam man reikalinga konsultacija?

Ar negalima be konsultacijos?

Man viskas tiks taip, kaip padarysite.

Aš Jumis pasitikiu.  

Darykite, ką reikia daryti.  

Padarykite, kad man tiktų. Kiek man tai kainuos?

Ar man patiks? Kiek laiko užtruks dažymas?

Kada vėl reikės dažytis? Kada atsiplaus atspalvis?

Kad atsakyti į visus šiuos klausimus ir išvengti klaidų, tam yra reikalinga konsultacija.   Į pasakymą “Jūs esate savo srities profesionalas/ė, aš Jumis pasitikiu”.  

Pažiūrėkite Kirpėjos stilistės Gintarės Dambrauskaitės atsiliepimą gyvai:
ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.