Menu
Your Cart

PASIRUOŠIMAS Į SALONĄ

Kaip pasiruošti apsilankymui grožio salone?    


Apsilankymas grožio salone gali būti geriausias būdas pamaloninti save ir palaikyti savo plaukus, aukštos kokybės priežiūra.  

1. KĄ RINKTIS GROŽIO SALONĄ AR MEISTRĄ?

Nesirinkite grožio salono, svarbu rasti Sau tinkantį meistrą su didele patirtimi. Juk meistras atliks Jums paslaugą, Tiesa?

2. KAIP ĮVERTINTI PATIRTĮ?

Paprasta. Pažiūrėkite jo darbus socialinėse erdvėse, minimaliai 10 Jums patinkančių postų. Tai bus pati puikiausia rekomendacija ir jausis aukšta kokybės paslauga.  

3. KAS BŪTINA KLIENTUI?

Taip pat svarbu pasiruošti prieš apsilankant, nusinešus 1ną nuotrauką krypčiai nustatyti ir konsultuojantis su meistru dėl jūsų norų ir tikslų.

4. ANALITINĖ ANKETA Kas tai?

Tai tokia koloristinė lentele kurios pagalba mes tiksliai apskaičiuojame Jūsų geriausia plaukų dažymo formulę.  

Be to, po vizito grožio salone, meistras gali pasiūlyti tinkamus produktus ir patarimus dėl jų naudojimo namuose, kad padidintumėte Jūsų priežiūros efektyvumą.  

Susitikdami su meistru atsakomas tik vienas klausimas ar bus REZULTATAS. Taip pat reikia pasitikėjimo ir tikrumo dėl jūsų plaukų problemų sprendimo.  

Galų gale, tvarkinga priežiūra padeda suteikti Jums tvarkingą įvaizdį, reikiamą pasitikėjimą ir palengvina Jūsų kasdienines rūpesčių priežiūros reikmes. Mes visad pasiūlisime Jums geriausią kosmetiką plaukams Enzo_Organic Todėl, atsakingai rinkitės – lankykite tik patikimą ir profesionalų meistrą ir rinkitės tokius grožio salonus, kurie puikiai išpildys Jūsų norus ir lūkesčius!


ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.