Menu
Your Cart

Blogas RSS Feed

18 rugs. Plaukų dažymas, kirpimas, šukavimas ir tikros emocijos
Rolandas 0 14
Kaip emocijos mums svarbu?Kokioje pozicijoje jos stovi?Kaip nuo EMOCIJŲ pereiname prie SAVIVERTĖS?S A V I V E R T Ė yra susieta su konkrečiais rodikliais, su kuriais ji lyginama. Teigiama, kad pasitikėjimo savimi didinimo patirtis formuojama keturiose pagrindinėse gyvenimo srityse, kurias N.Pezeshki..
07 rugs. Barzdos dažymas šešėliavimas per 5min. Kur kaip geriausia dažyti barzdą?
Rolandas 0 31
 1.     Kokie kriterijai aktualiausi ieškant barzdos meistro? ·       Patirtis ·       Platus paslaugų profilis ·       Kruopštumas·       Geros emocijosBūtent tai ką rasite YURY salono meistrų kėdėje!  2.     Kiek % vyrų yra patenkinti savo natūralių/žilų plaukų spalva?Tyrimai rodo, kad net 55% vyr..
31 rugp. Plaukų koloristika. Ir jos aiškios 4 grupės
Jurijus 0 69
Plaukų koloristika skirstoma į keturias grupes. 1. P A P R A S T O J I koloristika #paprastojikoloristikaUžtrunkame 1 val. Su šia technika puikiai susitvarko pradedantysis meistras. Į ją įeina tokie dažymai kaip: Taisyklingas Šaknų dažymasŠaknų ir vėliau galų dažymas arba viso plauko ilgio dažymas. ..
18 rugp. Darbas su asistentu – ką apie tai galvoja patys kirpėjai?
Jurijus 0 142
IDEALUS ASISTENTASKai vedžiau tris dienas trukusį seminarą Kinijoje ir su manimi susisiekė Harry, kuris klausė manęs: „Ar galiu tau padėti ir pabūti asistentu tavo seminare? “. Aš pagalvojau - kodėl gi ne - žinoma! Aš žinau, ką reiškia seminare asistuoti. Kai tu padedi meistrui - tu susipažįsti su v..
16 rugp. Kas tai yra AirTouch? Geriausias plaukų dažymas - technika #AirTouch
Rolandas 0 215
Jurijus Levčenkovas – originaliausias ir bene geriausias Tarptautinės klasės kirpėjas stilistas ekspertas Lietuvoje. Vilniuje. #AirTouchVilnius AIR TOUCH - oro prisilietimas. Tai metodas, kurį klientas nešioja ilgesnį laiką nei po sombre’s dažymo. #AirTouch dažymo technika skiriasi nuo kitų tuo, kad..
15 rugp. Viskas įmanoma. Ar įmanoma nusidažius plaukus vėl išeiti į natūralią spalvą?
Rolandas 0 57
Kaip užsakymas yra į raudoną spalvą, o po to į rudą spalvą, o po to sugrįžti vėl į tokius kokius jie buvo. Mes sakome įmanoma. Tiesioginio pigmento išplovimas | Viskas įmanoma. Dažnai gaunu klausimų:Ar galima ,,išeiti“ iš juodos/tamsios plaukų spalvos į šviesią? Mano atsakymas visada prasideda nuo..
14 rugp. Kirpimas #WashDryGo garbanotiems plaukams
Rolandas 0 41
Garbanotiems plaukams reikalinga ne tik gera spava, bet ir gera forma. Čia padės kirpimas #WashDryGo stiliumi. Tai yra kirpimas pagal geometrija ir faktūra. Kaip matome tamsi spalva netinka todėl griebemės darbo ir kardinaliai keičiame. PLAUKŲ FAKTŪRA Kiekvienas plaukas turi savo faktūrą. Kiekv..
13 rugp. Rankų plovimo instrukcija. Kaip teisingai plauti rankas?
Rolandas 0 67
Sušlapinkite rankas šiltu tekančiu vandeniu Išspauskite į delną 1-3 ml. skysto muilo. Patrinkite delnu į delną Patrinkite tarpupirščius iš delno pusės Patrinkite tarpupirščius iš šoninės plaštakos pusės Sukabinkite abiejų rankų pirštus ir patrinkite Apkabinkite nykštį ir patrinkite sukamaisiai..
12 rugp. #LietuvosTalentai2020 ~ Jauniausias Lietuvos stilistas
Jurijus 0 166
Niekad netikėjau, būna talentai, tačiau susipažinęs su šiuo vaiku tikrai pradėjau tikėti, jog talentas egzistuoja. Kristupas pradėjo domėtis plaukais nuo 3-jų metų. Tada jam padarė įspūdį video su besiplaikstančios moters plaukais. Nuo tada jis ėmė kurti viską su plaukais. Šiuo metu namuose pas..
11 rugp. Tadas Petraitis gryžes iš Londono. Stilistas kirpėjas YURYsalon’e
Rolandas 0 48
SveikiJūs norite kokybės! Mano neįkainojama patirtis: Sudėtingi plaukų dažymai #AIRTOUCH, #COLOURCORECTION, #OMBRE, #BALAYAGE Naujausi moteriški, lengvai prižiūrimi #WASDryGO kirpimai, Vyriški kirpimai #BARBERSTYLE. Atstatomosios plaukų procedūros #5Dritual. Visada vertinu kokybę, siekiu tobulo rezu..
10 rugp. Išėjimas iš juodų plaukų į šviesius. Geriausias plaukų dažymas. Kirpėjas koloristas Jurijus
Jurijus 0 155
JEI TU ESI JUODAPLAUKĖ ir NORI ŠVIESIOS SPALVOS šis video gali tau padėti. Pamilti savo plaukus iš naujo arba kaip…Tikriausiai kiekviena juodai dažyta, o kitaip tariant juodaplaukė moteris peržiūrėdama mados žurnalų viršelius, naršydama internete arba tiesiog matydama gatvėje šviesesnės plaukų spa..
10 rugp. Plaukų dažymas Vilniuje ir EMOCIJOS
Jurijus 0 91
CIJAS. Pastaruoju metu labai atkreipiu dėmesį į savo klienčių emocijas, Jas matote ir Jūs. Išvydusios save veidrodyje PO pasikeitimo, klienčių dažnas noras apsikabinti ir padėkoti. Tuo tampu dar laimingesnis. Jaučiu, kad nauda kurią aš nešu Jums yra svarbi. Dėkoja žinutėmis išėjusios iš salono, kart..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.