Menu
Your Cart

Blogas RSS Feed

02 spal. Jurijus levcenkovas išeina iš meistrystės karjieros
0 5500
Jurijus levcenkovas išeina iš meistrystės karjieros   Ačiū visiems klientams už 25 metų karjeros patirtį Šiandien noriu pasidalinti labai svarbiu mano gyvenimo posūkiu.Po 25 metų puikaus darbo kaip kirpėjas-koloristas, atėjo laikas pakeisti savo kelią.  Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visiems nuostabi..
02 spal. Kodėl reikalinga konsultacija prieš dažant plaukus?
0 5669
Netinkama komunikacija atneša daug skausmo. Tiek meistrui, tiek klientui. Atsakykite sau, ar tikrai visi dažymai gaunasi būtent taip kaip buvo tikėtasi? Ar visada suprantate ką nori pasakyti klientas? Ar Tave supranta klientas? Kiek turėjai konfliktinių situacijų? Kaip visus klientus išleisti laimin..
20 birž. Komercinės zonos plaukų dažymas
admin 4 50573
Kas yra ‘komercinės zonos’ dažymas? ‘Iškonstruokim’ tai ir pažiūrėkime.  Tiesa tai ar mitas?  Kokios jos yra, ar jų ištiesų nėra? Kodėl pas klientes būna tamsūs pakaušiai? Ar verta dažyti plaukus geriausiai, ar verta ‘chaltūrinti’   Nors gali būti, kad kažkur yra plaukų dažymo taisyklės, kurių mes n..
16 kov. Atraskite geriausią dažymo techniką savo plaukams
Rolandas 0 6507
Kai plaukų dažymai tampa vis populiaresni, vis daugiau žmonių renkasi sudėtingas plaukų dažymo technikas. Tačiau, begalę pavadinimų ir technikų, lengva pasiklysti ir nežinoti, kuri technika jums tinka.  Viena iš populiariausių plaukų dažymo technikų yra AirTouch. Tai yra teknika, kai padaromi spalvo..
14 vas. Profesionali stilisto koloristo konsutacija plaukų dažymui.
admin 0 1966
KAM REIKALINGA PLAUKŲ KOLORISTO KONSULTACIJA? SVARBIAUSI FAKTAI  PLAUKŲ KOLORISTO KONSULTACIJA YRA SVARBI, KADANGI NEŽINANT VISŲ PLAUKO SAVYBIŲ IR BŪKLĖS, DAŽYMO PROCESAS GALI PASIRODYTI NELABAI SĖKMINGAS. TODĖL, JEI SIEKIATE TIKSLINGAI IR IŠSAMIAI ATLIKTI DAŽYMĄ, PRIVALOTE KREIPTIS Į KOLORISTĄ IR P..
21 liep. Plaukų dažymas TotalBlond pigiau nei Airtouch
0 8720
TOTALBLOND | TOTALBLOND SU SPALVOS IŠSILIEJIMU   Tai ne pigi blondinė, tai solidi ir išraiškinga šviesiaplaukė.   TotalBlond yra viena iš populiariausių paslaugų mūsų grožio salone. Ir tai neturi nieko bendro su dažnai įsivaizduojama geltona, pigia blondine. Tai visai kas kita. Iš šiek tiek tamsesni..
16 birž. Stiprusis 4. Kosmetikos rinkinys plaukams Enzo-Organic
0 9166
Stiprusis 4. Kosmetikos rinkinys plaukams Enzo-OrganicKaip atsiauginti plaukus? Noriu ilgų sveikų llaukų.. Ką daryti ką jie nebelūžinėtų su kuo man juos prižiūrėti? Kokia kosmetika plaukams geriausia? Sulaukiu daugelį panašių klausimų, nes moteris vis ieško. Ir patikėkite šis rinkinys tai tas kur mū..
26 geg. Лучшее окрашивание волос - техника #AirTouch
admin 0 8640
Что такое AirTouch? Лучшее окрашивание волос - техника #AirTouchЮрий Левченков – самый оригинальный и, пожалуй, лучший парикмахер международного класса, эксперт-стилист в Литве. Вильнюсе. #AirTouchVilnius AIR TOUCH - воздушное касание. Это метод, который клиент носит в течение более длительного пери..
08 kov. Принимаем на работу из Украины парикмахеров
admin 0 2566
Принимаем на работу из Украины парикмахеров стилистов колористов. В городе Вильнюс в самом центре. Красивый уютный салон. Все цвета которые нужно для окрашивания волос. Большой опыт. Клиенту вская база. Учёба вход в систему бесплатной. Позабочусь о вашем росте. И заполните минимальную анкету для дал..
31 saus. 1L  ENZO-ORGANIC ŠAMPŪNAI SALONE
admin 0 6946
1L  ENZO-ORGANIC   GROŽIO ŠAMPŪNAI SALONE   Ar kada pagalvojai kokią kosmetiką naudojame grožio salone plaunant galvas klientams? Su kokiu šampūnu, su kokiu kondicionieriumi? Kaip jaučiasi klientai? Kokia vertė nešama? Koks prestižas? Kuo tai naudinga Tau? Kaip tai veikia kliento pojūčius ir jų grįž..
31 saus. ENZO kosmetikos istorija
admin 0 6056
*Kiek laiko jau rinkoje jūsų kosmetika? Enzo-Organic kosmetika rinkoje jau 7 metai. Tiek pat, kiek mano sūnui. Gimus sūnui, aš supratau, kad produktai turi būti paprasti ir veikiantys efektyviai. Dar prieš tai, gerus 5-is metus, jau ieškodavau kaip sukurti gerus produktus, juk daug ko trukdavo pasir..
03 rugs. Plaukų dažymas. TOTAL BLOND su spalvos pratraukimu. Blondinėms norinčioms gražios spalvos
admin 1 57413
Klientės istorija. Dalinuosi, nes ji pabrėžė. Jog ši spalva tai pats pirmas jos plaukų gyvenimo dažymas kurio ji būtent norėjo.  Dažnai girdžiu pasakojimus: Jums nesigau Jūsų ryžas pigmentas Jums taip tinka Neįmanoma… Kaip gi Jūs vis tikite ir ieškote atsakymo? Manau tas ks ieško randa.   2021metais..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 34 (3 puslapių)
ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.