Menu
Your Cart

Blondavimas, tonavimas

TotalBlond | TotalBlond su spalvos išsiliejimu  

 Tai ne pigi blondinė, tai solidi ir išraiškinga šviesiaplaukė.  

TotalBlond yra viena iš populiariausių paslaugų mūsų grožio salone. Ir tai neturi nieko bendro su dažnai įsivaizduojama geltona, pigia blondine. Tai visai kas kita. Iš šiek tiek tamsesnių šaknų pereinantys šviesūs atspalviai – štai kaip skamba profesionaliai atliktas TotalBlond. Atspalvį renkasi klientė. Galimi tiek šilti, tiek šalti. Ir jūs būsite nustulbę kaip nuostabiai atrodo rezultatas!  

Salone atliekame ir TotalBlond su spalvos pratraukimu ir/arba konturingu. Konturingas tai kiek šviesesnės sruogos, subtiliai pabrėžiančios jūsų veido bruožus .Įpatingo grožio bei natūralumo įspūdį suteikia ir spalvos pratempimas.  

Tai iš tamsesnių šaknų lengvai bei švelniai pereinantys šviesesni atspalviai link plaukų galų. Ši paslauga šiuo metu itin madinga ir trokštama.  Profesionalas šią paslaugą atlieka per 2-2,5 val. Nei daugiau, nei mažiau, kad nenukentėtų nei vienas reikalingas procesas.  

Tai ne šaknų dažymas trunkantis 1 val., bet ir ne sudėtingas, tarkime, AirTouch dažymas kuris gali trukti ir 5 val. Tai tarpinis variantas norinčioms nepriekaištingai gražios švesiaplaukės rezultato.  

Mūsų salone, TotalBlond su spalvos pratraukimu nepriekaištingai atliks betkuris meistras. Turime nuostabią žingsnių sistemą kuri niekada nenuvilia. Jums tereikia išsakyti koks atspalvis jums mielesnis, šaltas/šiltas, atsipalaiduoti ir pasitikėti meistro profesionalumu.  

Neabejojame, TotalBlond darome geriausiai!

Nori tuo įsitikinti? Laukiame Tavęs!


 


ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.