Menu
Your Cart

Blondavimas, tonavimas

TotalBlond | TotalBlond su spalvos išsiliejimu  

Išsiskirk tarp kitų: TotalBlond pasirinkimas su kontūravimu ir atspalvių pritraukimu  

Sveiki, mūsų mielieji klientai! Jei trokšti būti stilių ir modernių grožio salono TotalBlond yra viskas, ko tau reikia! Mūsų salonas – viena pirmųjų ir madingiausių pasirinkimų tarp profesinių blondinės paslaugų.  

TotalBlond salono paslauga nereiškia, kad tu turėsi geltoną, pigią plaukų spalvą. Tai tikrai nėra tas atvejis! Iš tikrųjų, TotalBlond yra rafinuotas ir išraiškingas pasirinkimas, kuris suteiks tavo šviesiaplaukėms neįtikėtiną grožio šypseną.  

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra trunka tik 2-2,5 val., o nepriekaištingas rezultatas galėsite pakartoti kas 2,5-3 mėnesius.  

Tai ne šaknų dažymas trunkantis 1 val., bet ir ne sudėtingas, tarkime, AirTouch dažymas kuris gali trukti ir 5 val. Tai tarpinis variantas norinčioms nepriekaištingai gražios švesiaplaukės rezultato.  

Atspalviai.

 Savo TotalBlond pasirinkimą klientai gali derinti su savo individualumu ir iškirtiniu grožiu. Mums svarbu patenkinti tavo lūkesčius todėl pasirinktos spalvos gali būti tiek šiltesnės, tiek šaltesnės. Tu būsi nustebinta, kaip natūraliai pasirinkta TotalBlond spalva išryškins tavo ypač subtilius bruožus!  

Kontūringas.  

Mūsų salonas taip pat siūlo TotalBlond su spalvos pritraukimu ir kontūringu. Kontūringas – pakankamai subtilus pasirinkimas, pabrėš tavo veido grožio.

O spalvos pratempimas – tai suteikia šiek tiek tamsesnėms šaknims švelnesnį pasirinktą šviesiaplaukės atspalvį.  

Tikėkite savo plaukų grožiu ir patikėkite TotalBlond profesionalių meistrų rankomis.    


Neabejojame, TotalBlond darome geriausiai!

Nori tuo įsitikinti? Laukiame Tavęs!


 


ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.