Menu
Your Cart

Blondavimas, tonavimas

Blondavimas:

Tai ne tik šaknų dažymas. Į šį žodį sutelpa bent trys dažymai tai šaknų, spalvos liginimas ir tonavimas. Norint gauti gražią spalvą plius užduotis išsaugoti ir sveiką plauką. Tonavimas – tai nežymus plaukų spalvos pakeitimas, suteikiant plaukams sodresnę, ryškesnę natūralią spalvą, blizgesį. Šis dažymo būdas yra švelnus, veikiantis plaukus iš išorės, nežalojantis plaukų ir nepasiekiantis natūralių plauko pigmentų. Dažymui naudojami laikini dažai, kurie palaipsniui išsiplauna nepalikdami matomos dažytų ir nedažytų plaukų (ataugusių plaukų šaknų) ribos. Šiais dažais galima nudažyti pirmuosius žilus plaukus (ne daugiau 40% žilų plaukų). Šis plaukų dažymo būdas ypač tinka tiems, kurie mėgsta dažnai keisti plaukų spalvą.

Tonavimas gali būti:

Intensyvus plaukų tonavimas – tonuojančiuose plaukų dažuose yra šiek tiek oksiduojančių komponentų, tačiau nėra amoniako. Dažai laikosi iki 2 mėn. Jais galima pasiekti 2 tonais šviesesnę ar tamsesnę spalvą. Švelnus plaukų tonavimas – dažantys šampūnai, putos, purškiami dažai, kurie laikosi apie 2-4 sav., patys švelniausi produktai išsiplauna po 1-2 plovimų. Tonavimas (pasteliniais atspalviais) – tai atspalvio suteikimas iš pradžių nušviesintiems plaukams.


This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.