Menu
Your Cart

Plaukų kontūringas

Plaukų kontūringas yra plaukų dažymo technika, kuria siekiama pabrėžti veido bruožus naudojant šviesesnes spalvas. Šis metodas, panašus į makiažo kontūravimą, padeda sukurti šviesos ir šešėlių efektus, kurie pabrėžia arba sušvelninti tam veido dalis. Tarytum paskaistėjate ar pajaunėjate. 

Plaukų kontūringas yra dviejų rūšių: dalinis ir pilnas.
- Dalinis kontūringas: apima sritį nuo ausies iki ausies, einančią per smilkinių ir kaktos zoną.
- Pilnas kontūringas: apima visą galvą, įskaitant ir pakaušio apatinę dalį.

Kontūringas taip pat gali būti atliekamas dviem skirtingomis technikomis:
1. Su išpūtimu: naudojama labai trumpa išpūtimo technika, kilusi iš "airtouch" metodo. Tai suteikia švelnesnį ir natūralesnį efektą.
2. Su prisilietimu iki pat šaknų: dažai tepami tiesiai prie galvos odos, o vėliau šešėliuojami tamsesniais dažais. Šis metodas sukuria ryškesnį ir išraiškingesnį efektą.

Abi šios technikos gali būti pritaikytos pagal individualius poreikius ir norimus rezultatus, siekiant sukurti unikalų ir personalizuotą išvaizdą.


Plačiau: https://yury.lt/blog/plauku-konturingas-dazymo-technikaŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.