Menu
Your Cart

Dažymas AirTouch Dark

#AirTouchDark

Daugelis jau esate susipažinę su AirTouch dažymo technikomis. Šį kart, apie AirTouch Dark.  

Vis daugiau klienčių nenorinčių būti nei juodapaukėmis, nei šviesiaplaukėmis. Ką gi daryti tuomet? Jūsų dėmesiui bei džiaugsmui – jos didenybė AirTouch Dark. Nei juoda, nei blondinė. Aukso viduriukas kuriame dominuoja aukso, karamelės, šokolado atspalviai. Sodrūs bei tamsesni, šilti ir šaltesni.  

AirTouch Dark taip pat turi ir nepakartojamus raštus kurių dėka spalvos natūraliai, besimaišydamos pereidinėja viena iš kitos. Būtent dėl raštų, ataugimas nepastebimas ilgą laiką. Ko pasekoje, kartoti vizitą prireiks tik po 8-12 mėn. Pamirškite kasmėnesinius vizitus grožio salone bei švaistomą laiką. Sutikite, be perėjimų juodaplaukę nudažius rudai – ryškią ataugusią liniją matysime jau po 2 sav.

 Būtent AirTouch Dark ataugimą subtiliai įpins į raštus ir savo plaukais džiaugsitės ištisus mėnesius. .ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.