Menu
Your Cart

Anželika

Meistrė Anželika Sinkevič

Kirpėja Anželika - profesionali meistrė, turinti daugybę įgūdžių, susijusių su plaukų priežiūra ir stiliumi. Ji yra aukščiausio lygio koloristė, taigi, galite būti tikri, kad ji sugeba su daugeliu plaukų dažymo technikų, įskaitant Airtouch techniką.


Anželika yra ne tik profesionali koloristė, bet ir įvaizdžio dizaino absolventė, todėl galite būti tikri, kad ji yra gerai subalansavusi plaukų dažymo ir kirpimo technikas bei gali rasti tinkamiausias spalvas, kad pabrėžtų Jūsų unikalumą.


Anželika taip pat yra labai stipri “Total Blond”- Ledinė Blondinė plaukų dažymo programos specialistė. 


Ji taip pat puikiai kerpa vyriškais kirpimais, todėl net ir vyrai drąsiai kreipiasi į Anželiką, kad pasiektų savo norimą stilių.


Taigi, jei ieškote patikimos ir profesionalios meistrės, kuriai galite pasitikėti Jūsų plaukų priežiūros klausimais, rekomenduojame kreiptis į Anželiką. Ji yra ne tik aukščiausio lygio meistrė, bet ir puikus partneris ir patikimas specialistas, kuris padės jums atsiskleisti savo tikrąjį grožio potencialą. Kreipkitės į Anželiką ir patirkite, kaip svarbu yra turėti geros kokybės ir profesionalią plaukų priežiūrą savo kasdieniame gyvenime.


Žemiau matysite jos darbų kolekciją


    


Plaukų dažymo Airtouch darbų galerija:Plaukų dažymas TOTAL BLONDAtsiliepimai:
Kainos:

⚆ Registruokitės:

Tel.: +37068488889

El. paštu: salon@gmail.com

Mūsų puslapyje: www.yury.lt

 www.treatwell.lt/salonas/yury-salon/


ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.