Menu
Your Cart

Dažymas sruogelėmis

Sruogelės 

Klasikinės sruogos turi ryškią, kontrastingą pradžią, turi švelnų spalvos išsiliejimą nuo šaknų, o tai reiškia, jog nesimatys riba, nuo kur sruogos prasideda. Naujausia sruogų dažymo technika yra micro highlights, tai – mikro sruogos. Sruogų atskyrimui naudojamos specialios šukos. Apie 50% sruogų atskiriama šukomis ir nudažoma. Sruogos efektas atrodys lyg ji būtų sudaryta iš plonų siūlelių. Kuo mikro sruogos  skiriasi nuo klasikinių? Tuo, kad dažant su mikro sruogomis spalvos raštas bus kontrastingesnis, t.y. bus daugiau smulkių tamsių sruogelių. 

Kaip galima išrinkti sruogas? 

1) Mikro sruogų šukytės. Su mikro šukomis atskirti plaukai atrodo tarsi plonyčiai siūleliai.  

2) Su specialiomis sruogų dalinimo šukomis (highlights comb) + #AirTouchišpūtimo technika (ft).  

3) Šukomis su koteliu).  Tai klasikinis variantas, kai rankų pagalba išrenkamos norimo storio ir norimo kiekio sruogelės bei panaudojama išpūtimo technika. 

4) Juostos arba stambūs blokai. Pavyzdžiui Tiger eye + Air Touch. Dažniausiai naudojama ilgaplaukei tamsiaplaukei klientei. Imamos labai storos sruogos arba blokai, atskiriamos sruogos, išpučiamos fenu ir dažomos. This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.