Menu
Your Cart

ENZO

Gamintojas: ENZO
#AirBoard – tai specialiai plaukų dažymui skirta lentelė.  Tai plokščia, (nuo 1 mm storio) lentelė, kurios plotis 13.5 cm., tam, kad būtų galima dirbti su įvairaus pločio folijomis. Galima pasirinkti lentelės ilgį pagal kliento plaukus. Dažant plaukus ilgaplaukei gali prireikti ir 80cm. ilgio l..
60.00€
Be PVM:49.59€
Gamintojas: ENZO
Enzo Candles kvapnios žvakės – tai įsimintinas ir ypatingas romantikos dvelksmas Jūsų namuose!Kvapas nr 1  JASMINE + VANILLA SWEETEnzo candles – tai nuostabaus kvapo, ypač ilgai degančios aromatinės žvakės, kurios itin lengvai sukuria jaukią, ramią, malonią ir užburiančią namų erdvę.&..
11.00€
Be PVM:9.09€
Gamintojas: ENZO
Enzo Candles kvapnios žvakės – tai įsimintinas ir ypatingas romantikos dvelksmas Jūsų namuose!Kvapas nr 2 GREEN LEAVES + EXOTIC FRUITS Enzo candles – tai nuostabaus kvapo, ypač ilgai degančios aromatinės žvakės, kurios itin lengvai sukuria jaukią, ramią, malonią ir užburiančią namų er..
11.00€
Be PVM:9.09€
Gamintojas: ENZO
Enzo Candles kvapnios žvakės – tai įsimintinas ir ypatingas romantikos dvelksmas Jūsų namuose!Enzo candles – tai nuostabaus kvapo, ypač ilgai degančios aromatinės žvakės, kurios itin lengvai sukuria jaukią, ramią, malonią ir užburiančią namų erdvę. „Romantika – tai kerai, sugebantys k..
35.00€
Be PVM:28.92€
Gamintojas: ENZO
Enzo Spray Conditioner purškiamas plaukų kondicionierius – tai Tavo plaukų eliksyras, kuris užtikrintai ir magiškai lengvai veikia net 24 val.! Mėgaukis buvimu čia ir dabar, ir leisk Enzo Spray Conditioner beveik nejuntamai apsupti Tavo plaukus harmonizuojančiu drėgmės balansu, įstabiu blizgesiu, yp..
14.00€
Be PVM:11.57€
Aliejus plaukams ENZO Wax Oil 45 g
Naujiena Populiarus
Gamintojas: ENZO
Aliejų miksas kuris daro stebuklus!      Kodėl jis sukurtas?  Ar pastebėjote, kad naudojant paprastus plaukų aliejukus efektas dingsta jau po 15min? Ši, kietesnė plaukų aliejaus versija sukurta tam, kad aliejus saugotų plaukus ir išliktų efektyvus visą dieną.     Kas ta..
19.00€
Be PVM:15.70€
Gamintojas: ENZO
Enzo Shampoo Color Care dažytų plaukų šampūnas – tai egzotiškiausias ir sodriausias Tavo dažytų plaukų gyvenimas! Enzo Shampoo Color Care dažytų plaukų šampūnas – tai draugiškas prisilietimas, minkštas, birus ir įkvepiantis lengvumas egzotiškiausiems nuotykiams ir taip trokštamiems pokyčiams!  ..
26.00€
Be PVM:21.49€
Gamintojas: ENZO
Enzo Shampoo Color Care dažytų plaukų šampūnas – tai egzotiškiausias ir sodriausias Tavo dažytų plaukų gyvenimas! Enzo Shampoo Color Care dažytų plaukų šampūnas – tai draugiškas prisilietimas, minkštas, birus ir įkvepiantis lengvumas egzotiškiausiems nuotykiams ir taip trokštamiems pokyčia..
38.00€
Be PVM:31.40€
Šampūnas su Argano aliejumi visų tipų plaukams ENZO 250 g
Naujiena Populiarus
Gamintojas: ENZO
Enzo Shampoo plaukų šampūnas – tai arganų deivės lengvas, sąmoningas ir šviesus prisilietimas prie jūsų plaukų! Enzo Shampoo plaukų šampūnas – tai medvilnės purumas, lengvumas ir laisvė jūsų plaukuose! Pažadink savyje deivę jau nuo pirmo plaukų plovimo ir mėgaukis plaukais, kuriuos malonu liesti, ty..
26.00€
Be PVM:21.49€
Gamintojas: ENZO
Enzo Shampoo plaukų šampūnas – tai arganų deivės lengvas, sąmoningas ir šviesus prisilietimas prie jūsų plaukų! Enzo Shampoo plaukų šampūnas – tai medvilnės purumas, lengvumas ir laisvė jūsų plaukuose! Pažadink savyje deivę jau nuo pirmo plaukų plovimo ir mėgaukis plaukais, kuriuos malonu ..
38.00€
Be PVM:31.40€
Gamintojas: ENZO
Enzo Shampoo Volume malonią apimtį kuriantis plaukų šampūnas – tai naujieji Tavo sielos sparnai! Enzo Shampoo Volume apimtį fiksuojantis plaukų šampūnas – tai dangiškas lengvumas, ypač malonus plaukų pakilimas prie pat šaknų ir itin jaukus bei svaiginantis laisvės pojūtis! Tai gražiausia meilė, kuri..
26.00€
Be PVM:21.49€
Gamintojas: ENZO
Enzo Shampoo Volume malonią apimtį kuriantis plaukų šampūnas – tai naujieji Tavo sielos sparnai! Enzo Shampoo Volume apimtį fiksuojantis plaukų šampūnas – tai dangiškas lengvumas, ypač malonus plaukų pakilimas prie pat šaknų ir itin jaukus bei svaiginantis laisvės pojūtis! Tai gražiausia m..
38.00€
Be PVM:31.40€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 39 (4 puslapių)
ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.