Menu
Your Cart

Kirpčiukai

Penki populiariausi kirpčiukų stiliai, kurie privers jus pasikeisti išvaizdą  

Kirpčiukų kirpimas yra svarbus sprendimas norint atrasti sau naujus plaukų stilius. Šiuo metu yra daug populiarių kirpčiukų tendencijų, kurioms pristatomi 5 pagrindiniai stiliai. Pasirinktą stilių reikia atsižvelgti į savo veido formą ir plaukų spalvą. Kirpčiukai tinka ne tik trumpaplaukėms, bet ir ilgų plaukų savininkėms. Tai puikus variantas toms, kurios turi mažai laiko ir nori jauniau atrodyti.  

Štai penki populiariausi kirpčiukų stiliai:  

1. Gringe kirpčiukai: ilgiausia dalis yra paversta į galvos viršų, o trumpesnė dalis yra iškirsta tiesiai per vidurį ir atrodo kaip užuolaida; jie lengviai jungiasi su kitomis plaukų dalimis ir puikiai tinka plačios ar aukštos kaktos paslėpimui.  

2. XXL dydžio kirpčiukai: šis stilius paplitęs per pastaruosius kelis metus ir yra nauja tendencija. Tai labai ilgi kirpčiukai, kurie yra integruoti į galvos dalį ar banginius ir susilieja su visais plaukais.  

3. Waft kirpčiukai: šio stiliaus kirpčiukai yra banguoti, labai lengvi ir sudaro ilgą kirpčiukų sluoksnį. Jie yra integruoti į plaukų šonus ir idealiai tinka ovaliems ir pailgiems veido formoms.  

4. French Girl kirpčiukai: tai yra labai aiškūs ir tvarkingi kirpčiukai, kuriuose pagrindinė dalis yra iškirptas atskirai.  

5. Pixie kirpčiukai: tai trumpi kirpčiukai, kurie yra labai lengvi ir paprasta juos priežiūrėti. Tai tinka moterims, kurios ieško drąsios ir modernios išvaizdos.


ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.