Menu
Your Cart

Vyriškas

Vyriškas plaukų kirpimas

Vyrams, ieškantiems naujos šukuosenos, geriausias grožio salonas Vilniuje siūlo plaukų kirpimo paslaugas, kurios padės išryškinti jų vyrišką stilių. Su geriausiais grožio meistrais ir kirpėjais, mūsų salonas gali padėti vyrams rasti savo idealų kirpimą, kuris puikiai atrodys ir suteiks pasitikėjimo jausmą.

Vienas populiariausių ir stilingiausių vyriškų kirpimų yra kirpimas nuo 0, vadinamas “Fade”. Tai tranzitinė kirpimo technika, kurioje trumpi plaukų sriegiai pereina į ilgesnius plaukus. “Fade” kirpimas skiriasi nuo klasikinio vyriško kirpimo tuo, kad nėra rėmelio apatinėje galvos dalyje, o plaukai pradedami nuo nulio ir palaipsniui ilginami.

Mūsų salone “Fade” kirpimas atliekamas pasitelkiant tris variacijas: trumpas, žemai prasidedantis ir aukštai prasidedantis šešėliavimas. Tai reiškia, kad mūsų meistrai gali sukurti naują šukuoseną, atitinkančią kiekvieno vyro individualius pageidavimus ir stilių.

Be to, vyriškų kirpimų srityje geriausias grožio salonas Vilniuje siūlo platų spektrą paslaugų, įskaitant barzdos priežiūrą ir barzdos stilizavimą. Mūsų meistrai yra profesionalai savo srityje, todėl pasiruošę padėti kiekvienam vyrams, kurie ieško naujos šukuosenos ir rekomendacijų dėl plaukų priežiūros.

Aplankydami mūsų saloną, gausite ne tik geriausias kirpėjo paslaugas, bet ir patarimų dėl jūsų plaukų rūšies, jų priežiūros ir stiliaus. Mes padėsime jums pasirinkti tinkamą kirpimą ir padarysime, kad jūsų plaukai atrodys puikiai!


ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.