JEI TU ESI JUODAPLAUKĖ ir NORI ŠVIESIOS SPALVOS šis video gali tau padėti.Pamilti savo plaukus iš naujo arba kaip…

Tikriausiai kiekviena juodai dažyta, o kitaip tariant juodaplaukė moteris peržiūrėdama mados žurnalų viršelius, naršydama internete arba tiesiog matydama gatvėje šviesesnės plaukų spalvos merginas svajodavo pakeisti savąją, jau taip atsibodusią, vienodai tamsią plaukų spalvą. Paplitusi visame pasaulyje nuomonė, kad juodos plaukų spalvos atsikratyti yra neįmanoma verčia vėl ir vėl pirkti vis naujas plaukų dažų pakuotes bei dažyti ataugusias plaukų šaknis ištisus metus. Šiame straipsnyje norime sulaužyti šį klaidingą stereotipą ir pakeisti visų juodaplaukių gyvenimą į šviesesnę jo pusę – paversti svajones realybe, įteikti daugiau pasitikėjimo savimi, savo plaukais ir jų nuostabia spalva!

Be abejo, taip trokštančius pokyčius BŪTINA patikėti į profesionalias, daug sėkmingos patirties turinčias meistro rankas. Tai padarę būsite tikri, kad plaukų meistras išpildys visus Jūsų lūkesčius ir pateiks geriausią galimą darbų rezultatą. Primename ir nuolat kartojame – netinkamas meistro pasirinkimas norint sutaupyti dalį pinigų, pasitikint pradedančiaisiais, mažai atsiliepimų bei darbų pavyzdžių turinčiais meistrais - gresia didžiuliu nusivylimu, o tai reiškia, kad galimai pilnai prarasite pasitikėjimą savo plaukų grožiu.

Ar toks Jūsų tikslas? Tikrai ne!

“Yury“ profesionalaus grožio salono specialistai jau ne vienerius metus dirba vykdant sunkiausius plaukų dažymo projektus, savo rezultatais pelnydami didelį naujų ir pastovių klientų pasitikėjimą. Mūsų tikslas – sulaužyti visas taip tvirtai pasaulyje įsitvirtinusias nuomones ir įtikinti Jus, kad juodi plaukai – tai nėra amžina ir nepakeičiama problema. Tam, kad tesėti savo pažadus ir atsižvelgti į kiekvieno kliento norą turėti ne tik kitokią plaukų spalvą, bet ir atnaujintos spalvos pagalba atgaivinti ir paryškinti veido bruožus, “Yury“ salono grožio meistrai kasdien tobulina ir modernizuoja salone teikiamą “7-ių žingsnių programą”. Ši programa leis mums išpildyti visas Jūsų svajones turėti šviesesnę ir madingesnę plaukų spalvą, kuri bus “kaip iš mados žurnalo viršelio”!

Kaip vyksta “išėjimo” iš juodos plaukų spalvos procesas? Tam tikrame etape, vykdant juodos spalvos išėmimo procesą, meistro gali laukti “siurprizai”, kurie deja, dažniausiai yra neišvengiami. Ištisus metus buvo manyta, jog atsikratyti juodos plaukų spalvos neįmanoma, nes nuplaunant naujai uždėtą šviesią plaukų spalvą gauname visiškai nelygų dėmėtą, skirtingų spalvų dažymo rezultatą. Taisyti tokį plaukų dažymą – itin sudėtingas procesas, reikalaujantis didžiulės meistro kompetencijos. Kodėl gi nuo plaukų nuplaunant šviesią dažų spalvą gauname tokį dėmėtą dažymo rezultatą? Nors iš pradžių ir gali atrodyti, kad visos juodos spalvos vienodos, tačiau tai nėra tiesa. Kadangi juoda plaukų dažų spalva sudaryta iš daug įvairių pigmentų, kiekvienas dažų gamintojas, gaminant dažus naudoja skirtingus spalvos pigmentus. Per daug metų nuolatinio plaukų dažymo dažai tikriausiai yra naudojami skirtingų gamintojų, todėl po plovimo ir gauname skirtingų plaukų spalvų rezultatą. Sėkmingai pereiti šį dažymo etapą prireikia ne tik profesionalaus meistro požiūrio, profesionalios dažymo technikos, bet ir ilgo proceso. Būtent tam, kad sėkmingai užbaigti šį procesą nepažeidžiant plaukų struktūros ir siekiant norimos spalvos rezultato, mūsų salone naudojama “7-ių žingsnių programa” leidžia vykdyti net sudėtingiausius plaukus dažymo projektus ir “išėjimą” iš juodos spalvos daro įmanomu!

Kiek laiko užtrunka naujos, šviesesnės spalvos dažymas?

Išties juodos spalvos ,,nuėmimas‘‘ užima daug valandų. Ateinant procedūrai ryte, rezultatą galėsite pamatyti tik vakare

Kodėl dažymas užtrunka tiek laiko?

Tam, kad maksimaliai išsaugoti plaukų struktūrą, visi dažymo metu atliekami procesai reikalauja ypatingo kruopštumo bei maksimalaus dėmesio, dėl ko procesai ir būna itin lėtaeigiai. Vienos spalvos tono nuėmimą atliekame preliminariai valandą laiko, tačiau kiekvienas nuo juodų plaukų sėkmingai nuimtas tonas – tai tikras laimėjimas ir dar vienas žingsnis šviesesnių plaukų link! Tad norint turėti ne tik šviesesnius, bet ir blizgančius, gyvus, šviesios spalvos plaukus, reikės sukaupti kantrybės ir skirti tam daugiau laiko. Kiek tiksliai laiko užims dažymas – individualus dalykas, priklausantis nuo plaukų ilgio, būklės ir norimo rezultato.


Ar įmanoma ,,nuimti‘‘ juodą plaukų spalvą?

Taigi atsakymas į vieną iš populiariausių ir dažniausiai užduodamų klausimų – tikrai TAIP!

Didžiausias “Yury” salono privalumas – patikimos meistrų rankos, kurios išmano tai, ką daro ir nuosekliai galvoja apie kiekvieną sekantį žingsnį, taip užtikrindami stulbinantį rezultatą, kuris džiugins dar ilgą laiką. Naudojama salone “7-ių žingsnių programa” palengvins “išėjimą” iš juodos spalvos ir išsaugos Jūsų plaukus nuo išsausėjimo!

Savo klientams visada primename, kad norint išsaugoti turimą dažymo rezultatą ir atstatyti plaukų būklę – dėmesį reikėtų skirti po dažymo naudojamoms priemonėms. “Yury“ salono specialistai siūlo grąžinti sveiką blizgesį, minkštumą, švelnumą ir atsikratyti plaukų lūžinėjimu naudojant “Enzo” plaukų kosmetiką, kuri yra visiškai natūrali, organiška ir draugiška Jūsų plaukams.

Natūralios kosmetikos naudojimas ne tik grąžins Jūsų plaukams gyvybingumą, bet ir užtikrins ilgo poveikio rezultatus, kurių niekada nepasieksite naudojant įprastus šampūnus, kondicionierius ir kitas plaukų priežiūros priemones, sudėtyje nėra sulfatų, parabenų ir kitų plaukams kenkiančių medžiagų.

Apie kiekvieną procedūros etapą ir rekomenduojamas naudojimui po procedūros kosmetikos priemones papasakos “Yury” salono meistrai, kurie padės Jums ne tik išsiaiškinti svarbiausius procedūros aspektus, bet ir suteiks savo konsultaciją dėl Jums tinkamiausios plaukų spalvos, kirpimo ir kitų plaukų priežiūros procedūrų. Pasiryžti pokyčiams sunku, tačiau kartu su mumis tikrai verta!


0% PEROKSIDO. Kaip išeiti iš juodos plaukų spalvos visiškai jų nepažeidus?

Kaip išeitis iš juodos plaukų spalvos visiškai jų nepažeidus ne į blondinė, o į rudą šaltą gražią spalvą? Juodaplaukė buti šiaurietėm moterim galima pabandyti gan jauname amžiuje. Kaip nori paeksperementuoti. O kas toliau? Juk morėtum išeiti iš jos plaukų višiškai nepažeidus tiesa? Ar tai įmanoma? Mes sakome: V I S K A S Y R A Į M A N O M A Tai gan lėtaeigis ir kruopštus darbas trunkamtis 5h Salyga jei prieš tai Tu mylėjai savo plaukus ir dažiai juos pastoviai toje pačioje vietoje. Tais pačiai dažais Nepažeidinėjai jų chemiškai. Nešviesinai. Nebandei botoxso, keratino kurie keičia plauko struktura ir jie tampa silpnesni. Žodžiu mylejai SAVE ir juos

NEPAMIRŠK: Tu tai tas žmogus kuris esi vertas visko ko nori. YURY Levchenkov