Jurijus Levčenkovas – originaliausias ir bene geriausias Tarptautinės klasės kirpėjas stilistas ekspertas Lietuvoje. Vilniuje. #AirTouchVilnius AIR TOUCH - oro prisilietimas. Tai metodas, kurį klientas nešioja ilgesnį laiką nei po sombre’s dažymo. #AirTouch dažymo technika skiriasi nuo kitų tuo, kad spalvos perėjimas (išsiliejimas) prasideda nuo šaknų.

Išskirtinumas

 • Su šia dažymo technika apie 6 mėn. nereikės šviesinimo

Technika

 • Naudojant džiovintuvą. Džiovintuvo pagalba išpučiami trumpiausi plaukai, kurie yra nedažomi visiškai

Geriausias plaukų dažymas arba…

Kas dabar madinga? Švelnūs plaukų spalvos perėjimai, atrodantys itin natūraliai, vizualiai suteikiantys plaukams daugiau apimties bei žymiai prailginantys laiką iki kito vizito grožio salone. Būtent tuo ir pasižymi itin populiari Lietuvoje ir visame pasaulyje plaukų dažymo technika “Airtouch”.

Kas yra “Airtouch”, kuo ši technika išsiskiria iš kitų dažymo technikų ir kodėl yra tokia populiari? Be abejo, tai viena iš sudėtingiausių užduočių meistrams, tačiau klientai “Airtouch” pamėgo būtent dėl natūraliai atrodančio dažymo rezultato ir “nešiojimo” ilgaamžiškumo. “Airtouch” atliktas dažymas padeda žmonėms pamiršti apie nuolatinį plaukų dažymą, spalvos atnaujinimą, tonavimą, ataugusių šaknų tvarkymą ir grožio salonuose nesilankyti net nuo 6 mėnesių iki vienerių metų! Tai tikras atradimas tiems, kas nuolat skuba gyvenimo rutinoje ir neturi daug laiko, noro ir jėgų lankytis grožio salonuose arba skirti dėmesio plaukams namų sąlygomis. Kalbant apie laiką… vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų – kiek užtrunka “Airtouch” dažymas? Standartinis dažymo atlikimo laikas sudaro 4,5 valandų. Jeigu Jums atliko dažymą kitame salone ir užtrukote perpus trumpiau – deja, bet tikriausiai dažymas nėra atliktas kokybiškai ir su “Airtouch” technika jeigu ir turi kažką bendro, panašumai bus labai paviršutiniški. Ši sudėtinga dažymo technika reikalauja meistro profesionalumo ir yra atliekama itin kruopščiai, todėl per dvi valandas sėkmingai užbaigti plaukų dažymą atliekant visus “Airtouch” technikos reikalavimus paprasčiausiai neįmanoma. Todėl norint turėti kokybišką dažymo rezultatą, džiaugtis plaukų išvaizda ir neturėti papildomų rūpesčių, kreipkitės tik į kvalifikuotus plaukų dažymo meistrus, turinčius daug patirties ir gerai išmanančius savo darbą. Ar dažymą įmanoma atlikti greičiau? Tikrai taip. Turintis daug patirties meistras dažymą atliks per 4-ias valandas, o norint ženkliai sutrumpinti plaukų dažymo laiką, darbą turi atlikti mažiausiai du plaukų dažymo specialistai, darbą atliekant “keturių rankų pagalba”.

Taip pat itin populiarus klausimas – ar “Airtouch” tiks visiems plaukų tipams? Kaip jau minėjome viename iš savo straipsnių – nieko, kas tiktų absoliučiai visiems žmonėms pasaulyje paprasčiausiai nėra. Toks plaukų dažymas taip pat turi savo gerbėjus – plonų, apimties neturinčių plaukų savininkus. Kodėl būtent ploni plaukai? Šis dažymas ploniems plaukams vizualiai suteikia daugiau apimties, dėl ko plaukai atrodo storesni bei turintys daugiau apimties. Būtent todėl šis dažymo metodas yra tikras išsigelbėjimas žmonėms, kurie nuolat vargsta išbandydami vis naujus dažymus, kirpimus, šukuosenas ir niekaip nerandančių savo plaukams tinkančio varianto. Nepriklausomai nuo to, kad šis plaukų dažymas labiau orientuotas į plonus plaukus, storesniems plaukams jis irgi tiks, nes dažymo rezultatas atrodo natūraliai, puikiai “atgaivina” plaukų spalvą ir jaunina veidą. Jeigu plaukų ilgis ilgesnis, kaip 10-15 cm nuo pečių juostos arba plaukai yra itin stori, siūlysime kitas dažymo technikas, priklausomai nuo bendro plaukų vaizdo ir būklės. Nežiūrint į tai, kad “ant bangos” yra šviesus “Airtouch” dažymas, kitų plaukų spalvų mėgėjams jis irgi gali būti atliktas. Kadangi visai nesimato, iš kur prasideda spalvos išsiliejimas, dažymams į tamsesnę spalvą ši technika taip pat taikoma ir rekomenduojama.Ar reikalingas plaukų tonavimas po dažymo “Airtouch” technika?

Taisyklingai atliktas dažymas suteikia plaukams pakankamai šviesumo, dėl ko prailgina laiką iki sekančio dažymo, todėl papildomai tonuoti plaukus nėra būtina. Tačiau viskas priklauso nuo Jūsų norų ir pageidavimų. Jeigu pripratote prie tonavimo ir kaskart bėgant laikui po atlikto plaukų dažymo atrodo, kad tonavimas visai nepamaišytų, naudokite specialų “pilką” šampūną, skirta šviesių plaukų tonavimui.


Trys pagrindinės “Airtouch” dažymo technikos privilegijos

 • Tai švelnesnis dažymo būdas, kurio metu dažomas ne visas plaukų ilgis, o tik kai kurios pasirinktos sruogos. Tokiu atveju ploniausi, minkščiausi ir trumpiausi
 • Tai būdas atgaivinti bendrą plaukų vaizdą, suteikti spalvoms daugiau natūralumo ir patraukliai atrodyti bet kurioje aplinkoje.
 • Po dažymo ataugančios šaknys atrodo daug estetiškiau ir natūraliau, kas leidžia pakartotinį apsilankymą grožio salone atidėti ilgesniam laikui

  Kokį meistrą išsirinkti, kad nenusivilti atliktu dažymu?

  Kaip jau ir minėjome, ši dažymo technika reikalauja didelio kruopštumo ir meistro profesionalumo. Todėl norint turėti gražius ir sveikus plaukus bei nepermokėti už atlikto dažymo taisymą, meistrą būtina rinktis labai atidžiai. “Yury” salono meistrai daug metų atlikinėja “Airtouch” technikos dažymus, puikiai išmano visus dažymo etapus, kruopščiai atlieka patikėtą užduotį ir kaskart vis labiau stebina dažymo rezultatais! Turint papildomų klausimų, “Yury” salono specialistai kantriai ir aiškiai atsakys į kiekvieną Jūsų klausimą, patars ir padės išsirinkti tinkamiausią Jūsų plaukams dažymą. Apsilankyti “Yury” salone – tai reiškia patikėti savo plaukus maksimaliai atsidavusiems savo darbui, plaukų grožio specialistams, kurie suteiks Jūsų plaukams antrą, daug žavingesnį gyvenimą!

  Klientės istorija kaip  Airtouch dažymo technika atrodo po 1 metų.