Štai tokius viliojančius šūkius matau internete. Tačiau ką tai reiškia „pigiai“? Kokios būna pasekmės? Ar tikrai toks pasirinkimas yra teisingas, jei norima gero plaukų dažymo, o ne tik pigiai?

Dažniausiai tokie užrašai naudojami internete, kad pritrauktų daugiau trafiko, klientų klikų ar susidomėjimo. Aš taip pat rašau šį straipsnį google robotukams, tačiau pasakysiu, kad dažniausias kliento skausmas būna kainodara. 
Patikėkit, niekas nenori blogai pasidaryti už pigiai.

Kaip galima atlikti paslaugą pigiau?

Visų pirma, kiekvienas gerbiantis save meistras turi savo kainodarą ir dažų sąnaudas, todėl pigiau nepavyks. Geriausias sprendimas būtų surasti gerą meistrą, kuris turi auginamus mokinius. Tokiu atveju galite pasidaryti tiek gerai, tiek pigiai – padažyti ar pakirpti plaukus pigiau. Juk viskas bus atliekama po profesionalaus meistro priežiūra. Kiekvienas profesionalus meistras tikrai stebės iš šono ir visada „dengs“ nesklandumus. Taigi, grėsmė, kad bus blogai, yra maža.

Kodėl klientai patenka į pinkles „pigiai yra blogai“?

Todėl, kad jie dažniausiai renkasi ne meistrą, o saloną, kuris turi daug meistrų ir yra orientuotas į trafiką. Todėl ten nėra sampratos „kokybiškai“, ten rasite sampratą „greitai“. O greitai ne visada bus gerai.

Dažnai girdžiu:
„Aš rinkausi gerą saloną ir man negerai padarė.“ 
Taip, taip, jūs išsirinkote ne meistrą, o saloną. Tai ir buvo pirmoji klaida. Juk paslaugą jums atliko meistras, o ne salonas. Nemaišykite. 
Salonas sukuria tik atmosferą, pasitinka ir registruoja klientą bei atsako už apmokėjimą. Salonas tikrai nedaro paslaugos. Paslaugą daro meistras. Domėkitės meistru: ar jis turi darbų kolekciją, kuri patinka jums? Ar nejaučiate atstūmimo? Ar jums saugu greta meistro? Rinkitės meistrą, o salonas ir aplinka nieko nereiškia. Juk norite geros kokybės, o ne tik gražaus interjero.

Taigi, mano patarimas – kirpimui ar plaukų dažymui grožio salone rinkitės tik tada, jei pasitikite meistru, kuris augina jaunesnius studentus. Pigiai bus tik tada, kai suderinsite logiką su ieškojimu.

Na, o mūsų salone jūs surasite kokybę. Dėkoju.