Kam reikalinga plaukų koloristo konsultacija? svarbiausi faktai 

Plaukų koloristo konsultacija yra svarbi, kadangi nežinant visų plauko savybių ir būklės, dažymo procesas gali pasirodyti nelabai sėkmingas. todėl, jei siekiate tikslingai ir išsamiai atlikti dažymą, privalote kreiptis Į koloristą ir prieš pradedant dažymo procesą atlikti konsultaciją.    


Konsultacijos metu koloristas išsiaiškins, kokia yra jūsų plaukų būklė, koks jų storis, kokia jų struktūra ir kt.

Taip pat specialistas aptars ir jūsų pasirinktą plaukų spalvą, naktivisliai patikrins, kaip jūsų plaukų spalva slyginasi su norima spalva ir kaip ją pasiekti.    


Konsultacijos metu koloristas taip pat atkreips dėmesį į jūsų odos spalvą, rekomenduos tinkamą dažymo techniką ir dažymo priemones, kurios geriausiai tiks jūsų plaukams.

Koloristas atsižvelgs į jūsų tikslus, poreikius ir norus. Tikslas – pasiekti tobulą rezultatą, kuris atitiktų jūsų lūkesčius.    


Be konsultacijos, dažymas gali būti gana rizikingas procesas. neteisingos spalvos pasirinkimas ir žemos kokybės dažų naudojimas gali dar labiau pabloginti jau esančią plaukų būklę ir neigiamai poveikĮ jūsų plaukų sveikatai. Dėl to konsultacija yra verta investicija į jūsų plaukų grožį ir sveikatą.  

 

Konsultacijos metu jūs taip pat turėsite galimybę susipažinti su specialistu, pasidomėti jo kvalifikacija ir patirtimi. Tai leis sudaryti pasitikėjimą – pasitikint savo plaukus plaukų dažymui. Koloristas papasakos jums, kaip tinkamai prižiūrėtii ir išlaikyti savo plaukus po dažymo, kad tai išliktų ilgai ir skaisti.    


Konsultacija yra viena iš svarbiausių procedūrų, kuri padeda pasiekti norimą rezultatą kuo saugesniu ir veiksmingu būdu. nedvejokite kreiptis į profesionalą, nes gerai atliktas dažymas sukurs jums geriausią rezultatą.    


Galų gale, atkreipkite dėmesĮ į tai, kad koloristas yra savo srities profesionalas. Konsultacija su juo yra lygiavertė sėkmingo dažymo procesui. Mylėkite save ir žiūrėkite į atsakingai – jūsų plaukų grožis ir sveikata tikrai verta to.  

Dažnai užduodami klientų klausimai:  kam man reikalinga konsultacija?  ar negalima be konsultacijos?  man viskas tiks taip, kaip padarysite.  Aš jumis pasitikiu.  Darykite, ką reikia daryti.  Padarykite, kad man tiktų. kiek man tai kainuos?  ar man patiks? kiek laiko užtruks dažymas?  kada vėl reiks dažytis? kada atsiplaus atspalvis?  kad atsakyti į visus Šiuos klausimus ir išvengti klaidų, tam yra reikalinga konsultacija. Į pasakymą “jūs esate savo srities profesionalas/ė, aš jumis pasitikiu”.    


Pažiūrėkite kirpėjos stilistės Giintarės Dambrauskaitės atsiliepimą gyvai:


Profesionali stilisto koloristo konsutacija plaukų dažymui.  

Ar reikalinga šiais laikais?

PROFESIONALAS=KONSULTACIJA

KODĖL REIKALINGA KOLORISTO KONSULTACIJA?     

1. Individualus jūsų plaukui pritaikytas dažymas Šių dienų pasaulyje egzistuoja be proto daug plaukų dažymo technikų. Viena – graži, kita- mažiau kenksminga, trečia- greičiau atliekama ir pan.. Bet kuri tinkama būtėnt Jūsų plaukui? Konsultacijos metu koloristas pereina kelių žingsnių sistemą kurios rezultate – turite parinktą plaukų dažymo techniką.  

2. Sutaupytas laikas Manau ne vienai iš jūsų atėjus į grožio saloną teko apsisukti ir žygiuoti namo, nes meistras neturi tiek laiko, kiek reikia jūsų norimam rezultatui, nes pasikalbėjus supratote, kad nebenorite pokyčių ar tiesiog, neradote ‚wibe‘o ‚ su meistru. Konsultacija leidžia susipažinti su meistru, atsakyti į visus rūpimus klausimus, išsiaiškinti kiek laiko prireiks jūsų pokyčiams ir palieka laiko apgalvoti ar tikrai esate pasirįžusi siekti savo svajonių plaukų. Klientų prašome parodyti norimo rezultato vizualą. Pagal tai komunikuojame kiek įmanoma ir kiek realu išgauti vienokį ar kitokį rezultatą.  

3. Plauko istorija Ar esate susimąsčiusios kokia jūsų plaukų istorija? Kaip, kadaise darytos plaukų procedūros ir dažymai atsiliepė šiandienos jūsų plauko kokybei? Kartu su koloristu pereinate ilgų metų plauko istoriją, atliekama plauko analitinė lentelė kuri padeda suprati koks šiuo metu plauko irimo lygis ir kiek tai įtakos plauko sveiką išvaizdą po dažymo.   

4. Galiausiai, rami ir žinanti būsimo proceso eigą, ateinate savo svajonių plaukų projektui Vizitui esate pasiruošusi, į visus klausimus jau atsakyta. Žinote savo plauko kokybės lygi, norimą rezultatą bei pasitikite specialistu. 


REGISTRUOTIS REKOMENDUOJU IŠ ANKSTO