Pirmiausia - jis BE LAIDO! Nerealu kai joks laidas niekur nesipainioja.

Ypatingas dėmesys kaitinimo plokštėms. #Dyson inovacija – lanksčiosios plokštelės, jos nedaug išsigaubia, apglėbdamos ir sutelkdamos visą plaukų sruogą į poveikio zoną ir išlaikydamos spaudimą, nei vienas plaukas neišslysta, o tolygiai yra suformuojamas. Suėmus įprastomis žnyplėmis, dalis plaukų susispaudžia, dalis išsisklaido. Todėl tos pačios sruogos turi būti veikiamos žalingu karščiu daugiau kartų, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. „Dyson Corrale™“ lanksčios plokštelės užtikrina, kad koncentruotai į ovalią sruogą sutelkti plaukai būtų veikiami vienodos įtempimo jėgos, todėl užteks vos keleto prisilietimų, kad šukuosena įgautų pageidaujamą formą.

Išmani temperatūros kontrolė: jutiklių sistema fiksuoja plokštelių temperatūrą 100 kartų per sekundę ir neleidžia jai pakilti aukščiau pasirinkto lygio. Galimi trys karščio režimai: 165 °C, 185 °C ir 210 °C, tačiau net intensyviausias kaitinimas plaukams pakenkia 50 % mažiau, nei įprasti rinkos produktai (testuota „Dyson“ laboratorijose, matuojant plauko stiprumo kitimą, atsižvelgiant į tiesių / lanksčių plokštelių naudojimą). DĖKLAS yra ATSPARUS KARŠČIUI, galima iškart dėti tiesintuvą į jį. #dysoncorrale turi išmaniąją temperatūros kontrolę ir perpus mažiau žaloja plaukus. Tai leidžia kokybiškai ištiesinti visą plauko pluoštą. Labai gerai nes Dyson Corrale žnyplės: -Nepeša -Visiškai netempia pavienių plaukų -Labai greitai įkaista -Itin malonus rankose -Pavydėtinai gražaus dizaino, kurio nenori slėpti stalčiuje Mano klientų, JAU nusipirkusių Dyson produktus, apklausa rodo - visos kas įsigijo, iš karto suprato privalumus ir tikrai rekomenduotų kitiems. Tai pakeitė jų kasdienybę. Aš labai mėgstu kokybiškus daiktus su kuriais norisi dirbti nuo pirmo pasimatymo. Šios žnyples visad po ranka, greitai pasikrauna ir išpildo visus lūkesčius. Šiais laikais daug žmonių fotografuojančių plaukus, o fotokamera mėgsta tvarkingus plaukus. Ir "lediniais" plaukais juk jautiesi geriausiai. Tiesa?


Moterys mėgsta gerai atrodyti visur ir visada.

Didelė dalis žino tą beviltiškumo jausmą kuomet ryte ištiesinus plaukus, nubėgus iki mašinos ir iki darbo – plaukai pasipūtę ir praradę formą.
Kartu su Meistre Gintare Dambrauskaite aptarkime ir iš moteriškos pusės kuo ypatingos #dysoncorrale tiesinimo žnyplės.
Kelionėje vargina ilgas laidas.. Tiesintuvu naudotis gali tik esant elektros lizdui, kažkur privačiai. Jis užima daug vietos.
Taip pat, su Dyson Corrale žnyplėmis galite sukurti pačias įvairiausias šukuosenas! Nuo garbanų iki bangų. Būkite visada pasiruošusi bet kokiai progai, bet kokiu metu. Mūsų klientai patvirtina – Dysno yra kokybės ir profesionalumo garantas!  

Prietaisą galima įsigyti Dyson autorizuotose parduotuvėse https://www.dyson.lt/hair-care/dyson-corrale/straightener/dyson-corrale-straightener.aspx#dysonprohair #dysonbaltic