Menu
Your Cart

Dovanų čekis 50 €

Dovanų čekis 50 €
Dovanų čekis 50 €
Dovanų čekis 50 €
Dovanų čekis 50 €
Dovanų čekis 50 €

Dovanų kuponai
Kai kiekviena grožio akimirka – tarsi gyvenimo dovana!

Ar žinote, kokia yra tobula dovana? Geriausia dovana artimam žmogui nuolat bėgančiam gyvenimo ritme skirti laiko tik sau – atsipalaiduoti ir pasirūpinti savo grožiu! Grožio dovanų kuponas ideali dovana kiekvienai gyvenimo progai ir skirta kaip pašėlusiai namų šeimininkei arba rimtam verslininkui, taip ir paaugliui, svajojančiam apie naują šukuoseną arba tvarkingus antakius. Dovanų kuponas profesionalaus grožio salono apsilankymui yra nuostabi puikaus laiko praleidimo idėja tiek moterims, tiek vyrams bet kokio amžiaus kategorijoje. Grožio salono „Yury“ specialistai tikrai žino geros dovanos vertę ir jau paruošė net keletą dovanų pasirinkimų savo lankytojams ir jų artimiesiems.

Dovanų kuponas moterims – puiki proga padovanoti savo brangiausiai mamai, žmonai, sesei arba draugei ne tik šypseną, bet ir laiką grožio ritualams profesionaliame grožio salone pačiame Vilniaus centre! Visiškai nesvarbu, apie ką svajoja Jūsų pažįstama moteris, nes mes teikiame platų grožio paslaugų spektrą, kurį galite išsirinkti dovanų moterims: nuo nuostabios šukuosenos, kuri papuoš dovanos gavėją jos svarbią dieną arba ilgai svajotos spalvos plaukų blizgesio, kuris neatpažįstamai pakeis ir suteiks daugiau pasitikėjimo savimi iki maloniai praleisto laiko dažant antakius arba tvarkant nagus. Mūsų grožio salone galite įsigyti dovanų sertifikatą į bet kurias mūsų teikiamas paslaugas. Nežinote, kokią procedūrą išsirinkti? Kas būtų patraukliau, manikiūras su rankų masažu, ar SPA programa plaukams? Mūsų administratoriai mielai patars ir padės rasti Jums arba Jūsų artimajam tinkamiausią paslaugą, kurį ne tik nudžiugins, bet ir liks maloniu prisiminimu arba net nuolatinė bei mėgstama procedūra!

Dovanų kuponas vyrams – tai ką tikrai malonu ir paprasta išsirinkti bei įteikti! Juk bet koks vyras nori atrodyti patraukliai ir turėti tvarkingą bei įdomią šukuoseną, kuri bus ne tik madinga, bet ir lengvai prižiūrima, o gal net visiškai pakeis veido formą bei suteiks daugiau žavingo vyriškumo, taip trokštamo kiekvienos moters. Dovana vyrui mūsų grožio salone – gali būti trokštama ir maloniai nustebins!

Dovanų kuponas vaikams. Taip, taip, vaikams! Mūsų specialistai stengiasi suteikti grožio laimės akimirkas net patiems jauniausiems klientams! Kas nuostabiausia – šis dovanų variantas gali teikti ne tik vaikui, bet ir jo tėvams, kurie liks ne mažiau maloniai nustebinti! Vaikiškas kirpimas ir sušukavimas mūsų salone bus atliekamas itin profesionaliai ir atneš krūvą teigiamų emocijų! O ar ne tai geriausia dovana?

 

 


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
50.00€
Be PVM: 41.32€
  • Statusas: Turime
Žymos: dovanų , čekis , 10 , 00 , , dovana 50 , 00
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.