Menu
Your Cart

Praktikantas

Jei tu esi pradedantysis kirpėjas (-ja), kuris negali gyventi be žirklių, šukų ir plaukų – TU esi TAS/TA, kurių mes laukiame, ieškome ir kviečiame pas save! YURY laukia: drąsaus ir ekspresyvaus, iššūkius mėgstančio, modernėjančio ir žengiančiu mados pasaulio pėdomis, kūrybingo ir be proto mylinčio plaukus YURY komandos nario. Plaukai – tai šimtai galimybių, tai – nematoma karūna, kuria nori didžiuotis VISI. Jei tu esi tas/ta, kurio profesija ir pasirinktas kelias ir yra didžiausia motyvacija, o plaukai – vis naujai atrasta galimybė – tu esi TAS žmogus, kuris privalo būti YURY team komandos nariu! Ateik pas mus ir mes Tau suteiksim VISKĄ: puikią aplinką su visais reikalingais atributais, draugišką kolektyvą, kuris savo žiniomis pasidalins su Tavim. Tavęs laukai kiekviena diena naujų atradimų ir žinių, kurios tik užtvirtins norą kuo greičiau ir maksimaliau pasiekti rezultatų. Apgalvota mokymų programa – palengvins kiekvieną Tavo žingsnį ir praktiniai – teoriniai mokymai turės maksimalų rezultatą.

MES SIŪLOME TOBULĄ DARBO VIETĄ

 • Modernus ir erdvus YURY salonas
 • Prestižinės “FORUM PALACE” patalpos
 • Šalia daug didelių parkingo aikštelių
 • Puikus susisiekimas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu
 • Komandinį darbą inovatyvioje kompanijoje tarp jaunų ir perspektyvių žmonių
 • Atlygį priklausantį nuo pasiektų rezultatų
 • Reklamą: WEB, spauda, facebook, instagram, youtube, Tv ir kt.

Puikias darbo sąlygas

 • Salono administracija
 • Draugiškas kolektyvas

Karjeros galimybės

 • Galimybė išmokti naujausių dažymo technikų, galvos plovimo masažų, teorijos ir praktikos kaip teisingai ir kokybiškai aptarnauti klientus, kaip teisingai pardavinėti produktus, pastovūs motyvuojantys mokymai
 • Galimybė išmokti naujausių dažymo technikų, galvos plovimo masažų, teorijos ir praktikos kaip teisingai ir kokybiškai aptarnauti klientus, kaip teisingai pardavinėti produktus, pastovūs motyvuojantys mokymai
 • Mokymai organizuojami salone: koloristika, kirpimai, gydomosios procedūros, galvos masažai, pardavimų metodai, rengimas tapti mokytojais
 • Mes siūlome VISKĄ, ko reikia, kad užkaltum pinigų ir pelnytum gerą vardą, patenkintum savo ambicijas ir turėtum visada gerą nuotaiką darbe

APIE SALONĄ

  12 kirpėjų koloristų darbo vietų

  5 galvos plovimo kriauklės

  2 gulimos galvos plovimo kriauklės

  3 sėdimos galvos plovimo kriauklės

  1 manikiūro – pedikiūro kabinetas

  1 kosmetologijos kabinetas

248 plaukų dažų spalvų. Didžiulis plaukų dažų baras virš 248 spalvų! Naudojame “Goldwell” firmos (klasikiniai, augaliniai) dažai.

Atskira darbuotojų rūbinė.

Atskiros užrakinamos darbo spintelės.

Virtuvė: mikrobanginė, šaldytuvas, kriauklė, vandens filtras, kavos – arbatos aparatas.

Darbo instrumentai: aprūpiname plaukų džiovintuvu, peniuaru, darbo uniforma, vizitinėmis kortelėmis, startiniu kosmetikos rinkiniu.

Svečiams: internetas, laukimo zona, atskira svečių rūbinė, kava, galimybė svečiui privažiuoti invalido vežimėliu.

APIE MUS

Esame YURY salono kolektyvas. Sveika siela ir kūnas. Stilius ir elegancija. Charizma ir talentas. Viskas šioje erdvėje persipina – žmonės, įvykiai, detalės. Tai drąsių, talentingų ir išskirtinių kirpimo menininkų kalvė, kuriuos vienija viena filosofija – pardavę sielą grožiui, jie dovanoja jį kiekvienam atėjusiam.

Jeigu nusprendėte prisijungti prie mūsų komandos, atsakykite į keletą Jums pateiktų klausimų, o mes Jums siūlome VISKĄ, ko reikia, kad užkaltum pinigų ir pelnytum gerą vardą, patenkintum savo ambicijas ir turėtum visada gerą nuotaiką darbe!

Kas Jus įkvepia?_____________________________________

 1. Kokiomis ir kokio lygio kalbomis Jūs kalbate? (puikiai, gerai, vidutiniškai)
 2. Jei turėtumėte apibūdinti savo gyvenimo stilių vienu žodžiu, koks jis būtų?
 3. Koks vienas jūsų turimas daiktas jūsų nuomone geriausiai Jus apibūdina?
 4. Kokius dalykus jūs gerbiate?
 5. Kas jums gyvenime suteikia pasitenkinimą?
 6. Kodėl nusprendėte kreiptis į YURY saloną?

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.