Menu
Your Cart

Air board plaukų dažymo lentelė

Air board plaukų dažymo lentelė
Air board plaukų dažymo lentelė
Air board plaukų dažymo lentelė
Naujiena
Air board plaukų dažymo lentelė
Air board plaukų dažymo lentelė
Air board plaukų dažymo lentelė
Air board plaukų dažymo lentelė

Laikini sistemos sutrikimai, dėl užsakymo kreipkitės qualityenzolt@gmail.com


#AirBoard – tai specialiai plaukų dažymui skirta lentelė.  

Tai plokščia, (nuo 1 mm storio) lentelė, kurios plotis 13.5 cm., tam, kad būtų galima dirbti su įvairaus pločio folijomis. Galima pasirinkti lentelės ilgį pagal kliento plaukus. Dažant plaukus ilgaplaukei gali prireikti ir 80cm. ilgio lentelės.  


#AirBoard dydis:

#AirBoardXL  - 40  x 13.5 cm.

Svoris:

Tik 83gr.


#AirBoard’o privalumai:

  • tikslesnis priėjimas prie šaknų
  • lengvesnis plaukų dažų masės tepimas;
  • lengvesnis folijų lankstymas;
  • padeda nesulamdyti folijų;
  • geresnis, greitesnis, tikslesnis dažų paskirstymas;
  • estetiškas išdėliotų folijų vaizdas. 

Meistro žodis:

Kažkada aš pamates dažymo planšetę, skeptiškai pamaniau; na ir kam gi reikalingas toks daiktas? Šiai dienai net neisivaizduoju plaukų koloristikos be dažymo planšetės AirBoard XL  

Ištirinėjau visas planšetes ir suradau geriausia.  

Kodėl neprilipo kitos?  

Visų pirmą per storos ir sunkio. Su jomis dirbti patapo nemalonumas, o tikra kančia. Net nesinorėjo imti tokias į rankas. Kai pradėjau ieškoti tobulo, visgi atradau. AirBoard Carbon. Tai ne tik plona, bet ir lengva planšetė kurios nesijaučia dirbant. Kosmoso lengvumas. Maža to ji pagaminta iš pačios atspariausios medžiagos Carbon. Tai brangiausia medžiaga, bet ji to verta.  

LINIUOTĖ

Taip pat noriu pabrėžti dešinėje pusėje matysite centimetrus 5 10 15 20 25 30 35 40

Tai padeda kontroliuoti folijų ilgį. Kas dažymo finale folijos atrodo nepriekaištingai vienodos. Kas suteikia klientams preciziškumo, bei švaros vaizdą. Itin patogu dirbanr su nauju asistentu, kai aiškiai gali pasakyti kokio ilgio reikalinga folija. Taip pradedi tiksliai gaudytis skaičiuose. Atsiranda tikslumas. Jokio žodžio MAŽDAUG…  


RELJIEFAS

AirBoardXL carbon turi spauzdintą reljiefą. Kas padeda folijai neprilipti prie blizgaus paviršiau. Tai smulkus niuansas, tačiau reikalingas kai atitraukimėji airbord’ą nuo folijos. Pastebėjau, kad kartais prilimpa jei pavoršius visiškai blizgus.  

IŠGAUBIMAS

Retai reikalingas dalykas, bet nepakeičiamas konturingo metu. Ar prie labiau išgaubtų galvos zonų. Kai norisi preciziškumo.

 

Ilgainiui dirbant su dažymo planšete AirBoardXL nebenoriu jokių kitų. Ji man nepakeičiama.  @yurylev


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
60.00€
Be PVM: 49.59€
  • Statusas: Turime
ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.