Menu
Your Cart

Higieninis skystis rankoms Form:er disinfect:or 120 ml 3vnt

Higieninis skystis rankoms Form:er disinfect:or 120 ml 3vnt
Naujiena
Higieninis skystis rankoms Form:er disinfect:or 120 ml 3vnt

Higieninis skystis rankoms Form:er disinfect:or 120 ml

Higieninis skystis rankoms su etilo alkoholiu.

Visų mūsų didžiausias noras – gerai jaustis bei būti sveikam. Tačiau tam, kad palaikyti gerą savijautą, apsaugoti save nuo išorinių pavojų, tokių kaip infekcijos ir įvairiausios plintančios ligos, turime tinkamai rūpintis savo sveikata ir apsaugoti save papildomomis priemonėmis.

Taisyklinga rankų priežiūra siekiant teigiamų geros savijautos palaikymo rezultatų link turi be abejo prasidėti nuo rankų odos švarumo. Rankomis mes nuolat liečiame įvairiausius paviršius, pradedant nuo durų rankenų ir baigiant savo pačių kūno dalimis, tokiu kaip veidas, lūpos, akys. Dezinfekcinio skysčio naudojimas – svarbi kasdieninė rutina, kuri užtikrina ne tik higienos normos palaikymą, bet ir apsaugo nuo įvairiausių infekcijų, kurios lengvai gali papulti į mūsų organizmą per veido, burnos ir kitų kūno dalių lietimą. 

Higieninei rankų dezinfekcijai svarbu pasirinkti savo rankų odai tinkantį dezinfekavimo priemonę, kurį ne tik nesausins odos bet ir kas labai svarbu – tiks problematiškai rankų odai bei bus patogi nešiojimui ir naudojimui įvairiausiose vietose. 

Kuo ypatinga „Form:er“ dezinfekavimo priemonė? Rankų dezinfekantas nuo profesionalios grožio linijos „Form:er“ turi sudėtyje etilo alkoholio, kuris suteikia higieniniu skysčiui rankoms dezinfekuojančių savybių. Dezinfekavimo rankų skystis skirtas higieninei rankų dezinfekcijai ir puikiai tinka kasdieniniam naudojimui, profilaktikai, švaros palaikymui. Ypatingai patogi nešiojimui, optimali naudojimui, 125 ml dezinfekanto buteliuko talpa leidžia įdėti buteliuką į savo mėgstamą tašę, kuprine, kosmetinę arba saugoti kitose lengvai pasiekiamose vietose. Kur bebūtumėte – rankų higieninis skystis visada bus po ranką! 

Kaip naudoti dezinfekavimo priemonę? Kadangi buteliukas turi patogų, tolygiai purškimą užtikrinantį purkštuvą, galite patogiai pasiskirstyti norimą dezinfekcinio skysčio kiekį per visą rankų paviršių, taip užtikrinami pilną rankų odos dezinfekciją.

Taupykite savo brangų laiką ir dezinfekatorių užsisakykite tiesiai iš savo namų arba biurų! 
Kaip įsigyti dezinfekavimo priemonę? Dezinfekavimo skystis rankoms įsigyti internetu itin lengva! Įdėkite norimą dezinfekavimo priemones rankoms kiekį internetu į elektroninę krepšelį ir pradėkite pirkimo procesą! 
Dezinfekavimo priemonę taip pat patogu nusipirkti Vilniuje, mūsų salone Vilniaus centre, Konstitucijos prospekte. Salone rasite ne tik dezinfekavimo skysčių, bet ir kitų rankų odos priemonių, kurie užtikrins saugią rankų odos priežiūrą! 


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
29.97€
Be PVM: 24.77€
  • Statusas: Turime
  • EAN: 4779043484333
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.